Trwa ładowanie...

Big Brother. Łukasz Darłak wyśmiany przez Macieja Borowicza. Poszło o jego orientację

"Big Brother" budzi skrajne emocje. Z odcinka na odcinek atmosfera w domu wielkiego brata gęstnieje. Pojawiły się też pierwsze konflikty, których antybohaterem stał się Maciej Borowicz.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Big Brother. Łukasz Darłak wyśmiany przez Macieja Borowicza. Poszło o jego orientacjęŹródło: AKPA
d29xcnb
d29xcnb

"Big Brother" coraz bardziej rozgrzewa widzów. Fani, którym nie wystarcza codziennie godzinny program w telewizji, mogą śledzić poczynania uczestników w internecie. Podczas tzw. live streamingów można obserwować sytuacje, które nie zawsze trafią do telewizyjnej emisji. Tak też było ostatnio, gdy bohaterowie dyskutowali na temat: "kto jest gejem w programie?".

Maciej Borowicz, Karolina Wnęk, Igor Jakubowski oraz Tomasz Urban postanowili wytypować, który z ich nowych kolegów jest homoseksualistą. Najwięcej "głosów" zdobyli Łukasz Darłak (były partner Michała Witkowskiego) oraz Oleg Riaszeńczew.

ZOBACZ WIDEO: Bartek Jędrzejak o uczestnikach "Big Brothera": Jest kolorowo, jest tęczowo

Po chwili "zabawa" zaczęła wymykać się spod kontroli. Robienie zakładów przerodziło się w niesmaczne i wulgarne żarty na temat środowiska LGBTQ. Mało tego, Maciej zaczął też przedstawiać, jak według niego Łukasz lubi uprawiać seks. Pozostali towarzysze dyskusji pękali ze śmiechu, namawiając go do kolejnych drwin i szykan.

d29xcnb

Niewykluczone, że widzowie TVN7 będą świadkami tej sceny. Wszystko w rękach montażystów i producentów, którzy zadecydują, które fragmenty z życia uczestników trafią na antenę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d29xcnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29xcnb