Trwa ładowanie...

Big Brother. Łukasz Darłak wyśmiany przez Macieja Borowicza. Poszło o jego orientację

"Big Brother" budzi skrajne emocje. Z odcinka na odcinek atmosfera w domu wielkiego brata gęstnieje. Pojawiły się też pierwsze konflikty, których antybohaterem stał się Maciej Borowicz.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Łukasz Darłak jest jednym z uczestników nowego "Big Brothera"
Łukasz Darłak jest jednym z uczestników nowego "Big Brothera"Źródło: AKPA
daairb2

"Big Brother" coraz bardziej rozgrzewa widzów. Fani, którym nie wystarcza codziennie godzinny program w telewizji, mogą śledzić poczynania uczestników w internecie. Podczas tzw. live streamingów można obserwować sytuacje, które nie zawsze trafią do telewizyjnej emisji. Tak też było ostatnio, gdy bohaterowie dyskutowali na temat: "kto jest gejem w programie?".

Maciej Borowicz, Karolina Wnęk, Igor Jakubowski oraz Tomasz Urban postanowili wytypować, który z ich nowych kolegów jest homoseksualistą. Najwięcej "głosów" zdobyli Łukasz Darłak (były partner Michała Witkowskiego) oraz Oleg Riaszeńczew.

ZOBACZ WIDEO: Bartek Jędrzejak o uczestnikach "Big Brothera": Jest kolorowo, jest tęczowo

Po chwili "zabawa" zaczęła wymykać się spod kontroli. Robienie zakładów przerodziło się w niesmaczne i wulgarne żarty na temat środowiska LGBTQ. Mało tego, Maciej zaczął też przedstawiać, jak według niego Łukasz lubi uprawiać seks. Pozostali towarzysze dyskusji pękali ze śmiechu, namawiając go do kolejnych drwin i szykan.

daairb2

PRZECZYTAJ TEŻ: Big Brother. Pierwszy odcinek i już nie brakuje kontrowersji

Niewykluczone, że widzowie TVN7 będą świadkami tej sceny. Wszystko w rękach montażystów i producentów, którzy zadecydują, które fragmenty z życia uczestników trafią na antenę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

daairb2

Podziel się opinią

Share
daairb2
daairb2