Big Brother. Łukasz Darłak wyśmiany przez Macieja Borowicza. Poszło o jego orientację

Big Brother. Łukasz Darłak wyśmiany przez Macieja Borowicza. Poszło o jego orientację
Źródło zdjęć: © AKPA

19.03.2019 18:09, aktual.: 20.03.2019 11:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Big Brother" budzi skrajne emocje. Z odcinka na odcinek atmosfera w domu wielkiego brata gęstnieje. Pojawiły się też pierwsze konflikty, których antybohaterem stał się Maciej Borowicz.

"Big Brother" coraz bardziej rozgrzewa widzów. Fani, którym nie wystarcza codziennie godzinny program w telewizji, mogą śledzić poczynania uczestników w internecie. Podczas tzw. live streamingów można obserwować sytuacje, które nie zawsze trafią do telewizyjnej emisji. Tak też było ostatnio, gdy bohaterowie dyskutowali na temat: "kto jest gejem w programie?".

Maciej Borowicz, Karolina Wnęk, Igor Jakubowski oraz Tomasz Urban postanowili wytypować, który z ich nowych kolegów jest homoseksualistą. Najwięcej "głosów" zdobyli Łukasz Darłak (były partner Michała Witkowskiego) oraz Oleg Riaszeńczew.

Po chwili "zabawa" zaczęła wymykać się spod kontroli. Robienie zakładów przerodziło się w niesmaczne i wulgarne żarty na temat środowiska LGBTQ. Mało tego, Maciej zaczął też przedstawiać, jak według niego Łukasz lubi uprawiać seks. Pozostali towarzysze dyskusji pękali ze śmiechu, namawiając go do kolejnych drwin i szykan.

Niewykluczone, że widzowie TVN7 będą świadkami tej sceny. Wszystko w rękach montażystów i producentów, którzy zadecydują, które fragmenty z życia uczestników trafią na antenę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także