Trwa ładowanie...
ycipk-4aakbb
big brother

Dziewczyna nie chciała, by szedł do "Big Brothera". Pierwszej nocy pokazał pośladki

Maciej Borowicz jest jednym z najbarwniejszych uczestników "Big Brothera". Dla udziału w show zaryzykował swój związek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Borowicz staje się celebrytą, dzięki udziałowi w reality-show
Maciej Borowicz staje się celebrytą, dzięki udziałowi w reality-show (Instagram.com, Fot: SCREEN TVN INSTAGRAM)
ycipk-4aakbb

Przywrócenie "Big Brothera" na antenę, okazało się strzałem w dziesiątkę. Póki co program notuje świetne wyniki oglądalności, a uczestnicy show budzą spore emocje w sieci i stają się celebrytami. Wśród 16 śmiałków, którzy zgodzili się zamieszkać w willi naszpikowanej kamerami, szczególnie wyróżnia się ekstrawertyczny DJ, Maciej Borowicz. Już pierwszej nocy wyzbył się wszelkich zahamowań...

Maciej Borowicz pochodzi z Poznania i ma 31 lat. Od 16 lat staje za konsoletą i pod pseudonimem Matthew Clarck rozkręca imprezy w całej Polsce. Wiele razy grał w modnym, stołecznym klubie "The View", do którego chętnie przychodzą celebryci. Widocznie ich towarzystwo zainspirowało go, by samemu sięgnąć po sławę.

ycipk-4aakbb

Zobacz też: "Big Brother": co dziś robi Manuela Jabłońska?

Uczestnik show zajmuje się nie tylko muzyką. Jest też event managerem, instruktorem fitnessu oraz aspirującym influencerem. Na Instagramie zamieszcza sporo fotek dokumentujących rozrywkowe życie oraz zamiłowanie do siłowni.

ycipk-4aakbb

Co ciekawe, uczestnik show jest obecnie w związku. Jak wyznał w filmiku promocyjnym, partnerka nie chciała, by brał udział w programie, ale zbytnio nie przejmował się jej zdaniem. Nie trzeba było długo czekać, aż miłośnik imprez rozkręci się w programie. Już pierwszej nocy upił się winem, po czym śpiewał "Shallow" Lady Gagi i ściągał dresowe spodnie, eksponując gołe pośladki.

Borowicz zdecydowanie nie jest osobą wstydliwą czy skromną.

- Przystojny, pewny siebie, świadomy swoich atutów. Zdobywa w życiu to, na czym mu zależy. Jest bezpośredni, inteligentny i dowcipny. Uwielbia organizować imprezy, zwłaszcza gdy wszyscy świetnie się bawią. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu - tak producenci reklamują zabawowego DJ na stronie bigbrother.tvn.pl.

ycipk-4aakbb

Zyskał waszą sympatię?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4aakbb

ycipk-4aakbb
ycipk-4aakbb