Trwa ładowanie...
d26yiqy

"Big Brother". Znamy wyniki oglądalności show

"Big Brother" powrócił na antenę po 18 latach. Wiemy, ilu widzów czekało na reaktywację show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wyniki oglądalności "Big Brothera"
Wyniki oglądalności "Big Brothera" (East News)
d26yiqy

Pierwszy odcinek "Big Brothera" wzbudził sporo emocji. Widzowie nie do końca są zadowoleni z uczestników, którzy zamieszkali w willi pod Warszawą. Zmiana głosu Wielkiego Brata również zaskoczyła widzów.

ZOBACZ: "Big Brother": co dziś robi Manuela Jabłońska?

Okazuje się jednak, że TVN7 odniósł ogromny sukces! Polacy bardzo czekali na emisję reality-show, co potwierdzają wyniki oglądalności. Jak udało nam się dowiedzieć, "Big Brothera" obejrzało w sumie 2 225 004 widzów. W grupie komercyjnej (16-49 lat) TVN7 miał blisko 21 proc. udziału w rynku. Oznacza to, że grupa komercyjna w czasie trwania programu liczyła 1 392 603 widzów.

d26yiqy

Przeczytaj: Poznaliśmy uczestników "Big Brothera"

W grupie komercyjnej TVN7 jest zdecydowanym liderem oglądalności, jeśli chodzi o niedzielę wieczór. Liderem rynku wśród wszystkich widzów okazała się TVP1 (17,26 proc. udziału), tuż za nią uplasował się TVN 7 - 12,63 proc.

"Big Brother" emitowany jest codziennie o godz. 20:00. Prowadzącymi show zostali Agnieszka Woźniak-Starak i Bartek Jędrzejak. Do ekipy dołączył też Filip Chajzer, który poprowadzi "Big Brother Extra" po 23:00.

Będziecie oglądali kolejne odcinki?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d26yiqy

Podziel się opinią

Share
d26yiqy
d26yiqy