Trwa ładowanie...
d37ewq7

"Big Brother". Natalia Wróbel: Kim jest?

Natalia Wróbel wie, po co przyszła do domu Wielkiego Brata. 21-letnia dziewczyna chce zostać celebrytką. Kim jest Natalia Wróbel, uczestniczka programu "Big Brother"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kim jest Natalia Wróbel, uczestniczka programu "Big Brother"?
Kim jest Natalia Wróbel, uczestniczka programu "Big Brother"? (ONS.pl)
d37ewq7

Natalia Wróbel ma 21 lat i pochodzi z Bytomia, lecz w Polsce nie mieszka już od kilku lat. Lubli podróżować – mieszkała już we Włoszech i w Szwajcarii. Natalia sama odważnie przyznaje, że nie uznaje praktycznie żadnych zasad. Kobieta lubi być wolna i dodaje: "odkąd miałam 12 lat nigdy nikogo nie słuchałam i wolę uczyć się na własnych błędach".

Natalia Wróbel we Włoszech poznała miłość swojego życia, czyli obecnego partnera, który jest od niej o 20 lat starszy. W "Big Brotherze" Natalia Wróbel chce przeżyć przygodę swojego życia. Jest asertywna, odważna i nie boi się rywalizacji.

Niestety nie zaskarbiła sobie zbytniej sympatii uczestników "Big Brothera". Już podczas pierwszych eliminacji w domu Wielkiego Brata otrzymała aż 6 nominacji do opuszczenia willi. Uczestnicy uważają, że jest dwulicowa i sprawia wrażenie oderwanej od rzeczywistości.

d37ewq7

Natalia Wróbel prowadzi profil instagramowy, na którym umieszcza odważne i zmysłowe zdjęcia. Często można tam zobaczyć Wróbel w samej bieliźnie.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d37ewq7

Podziel się opinią

Share
d37ewq7
d37ewq7