Trwa ładowanie...

"Big Brother". Andżelika i Kuba weszli do domu Wielkiego Brata. Kim są nowi uczestnicy?

Dzisiaj w programie "Big Brother" pojawili się nowi uczestnicy, którzy przez pewien czas będą mieszkać w ukryciu. Kim są Andżelika Głaczkowska i Jakub Pyśk?

Share
"Big Brother". Andżelika i Kuba weszli do domu Wielkiego Brata. Kim są nowi uczestnicy?
Źródło: ONS.pl
du0jvu5

Twórcy programu "Big Brother" zdecydowali się, że do domu wejdą dwie nowe osoby. Mają one zastąpić Marlenę Klimczyk oraz Daniela Barłóga, którzy zdecydowali się na opuszczenie programu. Zaledwie kilka dni wcześniej miejsce najbardziej kontrowersyjnego uczestnika "Big Brothera" Macieja Borowicza zajęła Magda Zając. Kobieta nie miała łatwego zadania, ponieważ uczestnicy zdążyli już bardzo się ze sobą zżyć. Jednak Magda szybko udowodniła, że świetnie czuje się przed kamerą. Nowi domownicy zostali przedstawieni 14 kwietnia 2019 w "Big Brother. Arena". Jest to stewardessa Andżelika Głaczkowska, która wierzy w potęgę podświadomości, oraz niedoszły żołnierz Jakub Pyśk, który obecnie pracuje jako barman.

Prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak od razu zasypała ich pytaniami: "Z jakim bagażem informacji wchodzicie do środka? Z kim dogadacie się najlepiej?". Andżelika powiedziała, że nie ocenia nikogo, dopóki nie pozna uczestników osobiście. Kobieta dodaje, że "wie, z kim złapie flow, a z kim nie". Kuba stwierdził, że nie obawia się reakcji pozostałych uczestników programu "Big Brother".

Już od początku na nowych uczestników czekała niespodzianka. Wielki Brat zdecydował, że przez pierwsze dni Andżelika i Kuba będą mieszkać w sekretnym pokoju. Pozostali uczestnicy nie mają pojęcia o tym, że ktoś nowy wszedł do programu "Big Brother". Dodatkowo nowi domownicy dostali zadanie, mają uważnie przyglądać się swoim nowym kolegom. "Obserwujcie ich" – tylko tyle Kuba i Andżelika usłyszeli od Wielkiego Brata.

Czy Andżelika i Kuba odnajdą się w programie "Big Brother"?

du0jvu5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du0jvu5
du0jvu5