Trwa ładowanie...
ycipk-24g7hd

"Big Brother". Daniel Barłóg odszedł z programu

Daniel Barłóg to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników "Big Brothera". Daniel podjął ciężką decyzję i odszedł z domu Wielkiego Brata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Barłóg odszedł z programu "Big Brother".
Daniel Barłóg odszedł z programu "Big Brother". (ONS.pl)
ycipk-24g7hd

Już po pierwszym tygodniu w domu Wielkiego Brata Daniel Barłóg zdecydował się zrezygnować z udziału w programie. Co skłoniło Barłoga do odejścia z "Big Brothera"?

Daniel Barłóg to 42-letni hodowca owiec. Na co dzień mieszka z partnerką na ranczu w Suchej Beskidzkiej. Mężczyzna jest osobą głęboko religijną i podczas programu wielokrotnie widzieliśmy, jak czyta i kontempluje Pismo Święte. Daniel Barłóg przyszedł do domu "Big Brothera", aby opowiadać innym uczestnikom o swojej wierze. Mężczyznę w programie cechował wewnętrzny spokój. Barłóg nie wdawał się w konflikty i trzymał się z dala od wszelkich kłótni.

Daniel Barłóg stwierdził, że w programie "Big Brother" "się dusi". Mężczyzna powiedział mieszkańcom domu, że to nie jego klimat, a jego "dusza wojownika tutaj umiera". Barłóg zdążył sobie zaskarbić sympatię innych uczestników, którzy próbowali namówić go do zostania w podwarszawskiej willi, jednak mężczyzna był nieugięty.

ycipk-24g7hd

Daniel Barłóg opuścił "Big Brothera" 23 marca. Dostał od Wielkiego Brata minutę na zabranie swoich rzeczy oraz pożegnanie się z uczestnikami. Po wyjściu Barłóg stwierdził, że "nie robi nic pod publiczkę".

Teraz pod znakiem zapytania stoi niedzielna eliminacja Maćka Borowicza oraz Natalii Wróbel.

ycipk-24g7hd
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24g7hd

ycipk-24g7hd
ycipk-24g7hd