Rozrywka"Big Brother". Eliminacje: Kto odpadnie z programu?

"Big Brother". Eliminacje: Kto odpadnie z programu?

"Big Brother". Eliminacje: Kto odpadnie z programu?
Źródło zdjęć: © Player.pl

23.03.2019 16:36, aktual.: 24.03.2019 10:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnicy programu "Big Brother" po raz pierwszy dokonali nominacji. Każdego tygodnia z domu Wielkiego Brata wyeliminowana zostanie jedna osoba. Kto odpadnie z programu tym razem?

Podczas 6. Edycji "Big Brothera" w willi pod Warszawą zamieszkało 17 uczestników. Wielkim zaskoczeniem było to, że już dzień po rozpoczęciu programu, dom Wielkiego Brata musiała opuścić Agnieszka Raczyńska. Kto zostanie wyeliminowany z "Big Brothera" tym razem?

Emocje w willi sięgają zenitu. Uczestnicy "Big Brothera" muszą po kolei wskazać jedną osobę, która według nich powinna odpaść z programu. Najwięcej głosów otrzymała Natalia Wróbel, aż 6 osób chciałoby wyeliminować dziewczynę. Maciek stwierdził, że Natalia jest osobą fałszywą, która "nakłada maskę". Klaudia również uważa, że Wróbel gra. Natomiast Bartłomiejowi nie pasuje lenistwo dziewczyny. Podobne zdanie ma Tomasz, który Natalii Wróbel przypiął łatkę "damy, która chce być obsługiwana".

Maciej Borowicz jest drugą osobą, która może w tym tygodniu odpaść z domu "Big Brothera". Mężczyzna dostał 4 nominacje. Magdzie nie pasuje to, jak Borowicz odnosi się do kobiet, które mieszkają z nim w willi. Łukasz Darłak nie potrafi dogadać się z Maciejem Borowiczem i twierdzi, że mężczyzna wprowadza nerwową atmosferę. Zaś Natalia mówi, że Maciek jest zbyt agresywny.

Jednak o eliminacji nie decydują uczestnicy. O tym kto ostatecznie opuści program "Big Brother", decydują widzowie. Można głosować online lub wysyłając SMS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także