Trwa ładowanie...
ycipk-4hhe7s

"Big Brother". Eliminacje: Kto odpadnie z programu?

Uczestnicy programu "Big Brother" po raz pierwszy dokonali nominacji. Każdego tygodnia z domu Wielkiego Brata wyeliminowana zostanie jedna osoba. Kto odpadnie z programu tym razem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eliminacje w "Big Brotherze". Kto odpadnie z programu?
Eliminacje w "Big Brotherze". Kto odpadnie z programu? (Player.pl)
ycipk-4hhe7s

Podczas 6. Edycji "Big Brothera" w willi pod Warszawą zamieszkało 17 uczestników. Wielkim zaskoczeniem było to, że już dzień po rozpoczęciu programu, dom Wielkiego Brata musiała opuścić Agnieszka Raczyńska. Kto zostanie wyeliminowany z "Big Brothera" tym razem?

Emocje w willi sięgają zenitu. Uczestnicy "Big Brothera" muszą po kolei wskazać jedną osobę, która według nich powinna odpaść z programu. Najwięcej głosów otrzymała Natalia Wróbel, aż 6 osób chciałoby wyeliminować dziewczynę. Maciek stwierdził, że Natalia jest osobą fałszywą, która "nakłada maskę". Klaudia również uważa, że Wróbel gra. Natomiast Bartłomiejowi nie pasuje lenistwo dziewczyny. Podobne zdanie ma Tomasz, który Natalii Wróbel przypiął łatkę "damy, która chce być obsługiwana".

Maciej Borowicz jest drugą osobą, która może w tym tygodniu odpaść z domu "Big Brothera". Mężczyzna dostał 4 nominacje. Magdzie nie pasuje to, jak Borowicz odnosi się do kobiet, które mieszkają z nim w willi. Łukasz Darłak nie potrafi dogadać się z Maciejem Borowiczem i twierdzi, że mężczyzna wprowadza nerwową atmosferę. Zaś Natalia mówi, że Maciek jest zbyt agresywny.

ycipk-4hhe7s

Jednak o eliminacji nie decydują uczestnicy. O tym kto ostatecznie opuści program "Big Brother", decydują widzowie. Można głosować online lub wysyłając SMS.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4hhe7s

ycipk-4hhe7s
ycipk-4hhe7s