Trwa ładowanie...
ditw9mo
big brother

"Big Brother". Magdalena Zając ma 21 krów i nie znosi pustych lal

W domu Wielkiego Brata pojawiła się nowa uczestniczka Magdalena Zając. Jej obecność może poważnie namieszać w programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Zając weszła do domu Wielkiego Brata
Magdalena Zając weszła do domu Wielkiego Brata (Instagram.com)
ditw9mo

Do domu Wielkiego Brata na początku zawitało 16 śmiałków, ale ekipa szybko się przegrupowała. Już 3 uczestników opuściło show poza ogólnie przyjętym systemem eliminacji. Już po kilku dniach z programem dobrowolnie pożegnał się Daniel, który uznał, że "jego dusza cierpi". Później wyjść postanowiła Marlena, która nie mogła znieść rozłąki z dziećmi. Z kolei w poniedziałek rano Wielki Brat w trybie natychmiastowym wyrzucił z willi Maćka. Stało się tak przez przez łamanie regulaminu i agresywną postawę.

Te rewolucje sprawiły, że konieczne stało się sprowadzenie nowych domowników. W odcinku nadawanym we wtorek wieczorem poznaliśmy nową uczestniczkę, Magdalenę Zając!

"Na co dzień ma do obrobienia 200 hektarów pola, 21 krów (nie mlecznych) i jedną "lalę". Lala to koń! Tak samo dobrze czuje się w gumofilcach jak i pantoflach, jest otwarta na nowy związek" - tak przedstawił ją Filip Chajzer.

ditw9mo

Magdalena Zając przed wejściem do domu odbyła z dziennikarzem krótką rozmowę.

- Na co dzień pracuję w starostwie powiatowym w Chełmie, ale utrzymuje się bardziej z rolnictwa. Mam 200 hektarów ziemi. Poza tym jara mnie strzelectwo i jeździectwo - powiedziała. Córka Wiktoria została z rodzicami. Oni powiedzieli "jedź dziecko, baw się!" - dodała ze śmiechem.

Sądząc po tym, co powiedziała o sobie Magda, bardziej pasuje do programu "Rolnik szuka żony" niż do "Big Brothera". Zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych uczestników. Myślicie, że namiesza w domu Wielkiego Brata?

ditw9mo

Podziel się opinią

Share
ditw9mo
ditw9mo