Trwa ładowanie...

Finał "Ameryka Express" już za nami. Kto wygrał drugą edycję programu?

Najnowsza edycja "Ameryka Express" dobiegła końca. Do ścisłego finału dostali się bracia Grzegorz i Rafał Collins oraz Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska. Kto wygrał cały program?

Share
Finał "Ameryka Express" już za nami. Kto wygrał drugą edycję programu?Źródło: Materiały prasowe
d36ddfn

"Ameryka Express" jest jednym z flagowych programów TVN. Osiem par złożonych z celebrytów oraz ich bliskich wyrusza w wyścig po Ameryce Południowej. Uczestnicy mają przy sobie wyłącznie jednego dolara dziennie na osobę i to, co spakowali do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Para, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu, odpada z programu.

ZOBACZ TAKŻE: Daria Ładocha o podróży do Ameyrki Południowej: "Ciężko jest tam wybrać się na wakacje. Widzi się biedę"

W środę 27 maja odbył się finał drugiej edycji programu ‘Ameryka Express”. Na ostatniej prostej do mety w wyścigu brały udział trzy pary: Paweł Deląg i Dariusz Lipka, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska oraz bracia Grzegorz i Rafał Collins. W ścisłym finale znalazły się dwie ostatnie pary, które rywalizowały o amulet o wartości 30 tys. złotych, a następnie musiały dotrzeć na metę w Kartagenie

d36ddfn

Uczestnicy musieli ukończyć specjalne zadanie, które polegało na przygotowaniu tradycyjnego kolumbijskiego dania. Obie pary wpadły na pomysł, by potrawę przygotować w lokalnych restauracjach, korzystając z pomocy pracowników. Jako pierwsi skończyli Grzegorz i Rafał, rzucając się w poszukiwania wskazówek, które miały pomóc im w odnalezieniu amuletu.

Następnie uczestnicy programu musieli znaleźć ukryte hasło, które pozwoliło im wsiąść na motorówki i wyruszyć na kolejną misję na karaibską plażę, gdzie musieli popisać się umiejętnością pływania oraz trafiania do celu. Później musieli dotrzeć do centrum miasta, gdzie wcielili się w sprzedawców lodów, po czym przeszli z koszem owoców na głowie, by w końcu odnaleźć klucz do apartamentu, gdzie czekał na nich ostatni amulet w tym sezonie.

Ostatnim zadaniem było odnalezienie lokalnej tancerki, która znała adres finałowej lokalizacji programu. Po bardzo dramatycznym wyścigu wielkimi wygranymi całego show okazały się Karolina Pisarek i jej partnerka Marta Gajewska-Komorowska. Uczestniczki programu zadeklarowały, że część wygranej przeznaczą na fundację prowadzoną przez rywali w programie - braci Collins.

d36ddfn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36ddfn
d36ddfn