Trwa ładowanie...
d26f2i7

Finał "Ameryka Express" już za nami. Kto wygrał drugą edycję programu?

Najnowsza edycja "Ameryka Express" dobiegła końca. Do ścisłego finału dostali się bracia Grzegorz i Rafał Collins oraz Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska. Kto wygrał cały program?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Finał "Ameryka Express" już za nami. Kto wygrał drugą edycję programu?
Finał "Ameryka Express" już za nami. Kto wygrał drugą edycję programu? (Materiały prasowe)
d26f2i7

"Ameryka Express" jest jednym z flagowych programów TVN. Osiem par złożonych z celebrytów oraz ich bliskich wyrusza w wyścig po Ameryce Południowej. Uczestnicy mają przy sobie wyłącznie jednego dolara dziennie na osobę i to, co spakowali do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Para, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu, odpada z programu.

ZOBACZ TAKŻE: Daria Ładocha o podróży do Ameyrki Południowej: "Ciężko jest tam wybrać się na wakacje. Widzi się biedę"

W środę 27 maja odbył się finał drugiej edycji programu ‘Ameryka Express”. Na ostatniej prostej do mety w wyścigu brały udział trzy pary: Paweł Deląg i Dariusz Lipka, Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska oraz bracia Grzegorz i Rafał Collins. W ścisłym finale znalazły się dwie ostatnie pary, które rywalizowały o amulet o wartości 30 tys. złotych, a następnie musiały dotrzeć na metę w Kartagenie

d26f2i7

Uczestnicy musieli ukończyć specjalne zadanie, które polegało na przygotowaniu tradycyjnego kolumbijskiego dania. Obie pary wpadły na pomysł, by potrawę przygotować w lokalnych restauracjach, korzystając z pomocy pracowników. Jako pierwsi skończyli Grzegorz i Rafał, rzucając się w poszukiwania wskazówek, które miały pomóc im w odnalezieniu amuletu.

Następnie uczestnicy programu musieli znaleźć ukryte hasło, które pozwoliło im wsiąść na motorówki i wyruszyć na kolejną misję na karaibską plażę, gdzie musieli popisać się umiejętnością pływania oraz trafiania do celu. Później musieli dotrzeć do centrum miasta, gdzie wcielili się w sprzedawców lodów, po czym przeszli z koszem owoców na głowie, by w końcu odnaleźć klucz do apartamentu, gdzie czekał na nich ostatni amulet w tym sezonie.

Ostatnim zadaniem było odnalezienie lokalnej tancerki, która znała adres finałowej lokalizacji programu. Po bardzo dramatycznym wyścigu wielkimi wygranymi całego show okazały się Karolina Pisarek i jej partnerka Marta Gajewska-Komorowska. Uczestniczki programu zadeklarowały, że część wygranej przeznaczą na fundację prowadzoną przez rywali w programie - braci Collins.

d26f2i7

Podziel się opinią

Share
d26f2i7
d26f2i7