Trwa ładowanie...
d6jbon3

"Ameryka Express". Karolina Pisarek rozpłakała się przed kamerami. Przejęła się dramatem ubogich ludzi

Modelka jest jedną z najlepiej radzących sobie uczestniczek ekstremalnego programu. Oprócz wykonywania zadań, Karolina Pisarek zauważa też to, w jakich warunkach żyją otaczający ją ludzie. Jeden z widoków doprowadził ją do łez.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pisarek miała łzy w oczach na widok warunków mieszkaniowych tubylców.
Karolina Pisarek miała łzy w oczach na widok warunków mieszkaniowych tubylców. (Materiały prasowe)
d6jbon3

Karolina Pisarek razem ze swoją koleżanką Martą Gajewską-Komorowską w programie "Ameryka Express" udowadniają, że modelki wcale nie są bezradnymi, kapryśnymi osobami. Ramię w ramię z mężczyznami ścigają się po Ameryce Południowej, wykonując najtrudniejsze zadania.

Choć cechuje ich spora determinacja i ambicja, w ich walce nie brakuje wrażliwości na drugiego człowieka. W ostatnim odcinku programu modelki musiały przenocować u ubogiej rodziny. Spały na klepisku w jednym pomieszczeniu z 11 innymi osobami. Nie myślały jednak o wygodach, ale o codziennym życiu tubylców.

Zobacz: Kłopoty Grzegorza i Marty w "Ameryka Express"

- Szczerze mówiąc to mnie uderzyło, że ludzie tak żyją, tak mieszkają, tak na co dzień. Człowiek sobie zdaje sprawę, że niektórzy tak mieszkają i żyją w ciężkich warunkach - powiedziała Karolina Pisarek ze łzami w oczach.

d6jbon3

Modelka była poruszona zastanym widokiem. W domu gospodarzy nie było prądu ani ścian. Ogrzewano się ogniem w małych piecykach, a prywatność zapewniały tylko koce powieszone na linkach. Mimo to nie narzekali na swój los.

- Zauważyłam, że ci ludzie są szczęśliwi nie mając nic, to było uderzające, bo prawdopodobnie nie doświadczyli niczego innego - uznała Pisarek.

Jak przyznają modelki, pobyt w Gwatemali pozwolił im bardziej doceniać, to co mają.

d6jbon3

Podziel się opinią

Share
d6jbon3
d6jbon3