Trwa ładowanie...
d53vufy

"Ameryka Express": Karolina Pisarek i jej przyjaciółka oddały immunitet

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska oddały swój immunitet Grażynie Wolszczak. W ten sposób zrezygnowały z nocy w hotelu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ameryka Express 4": Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska
"Ameryka Express 4": Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska (Materiały prasowe)
d53vufy

Program "Ameryka Express" to jeden z nielicznych formatów, który jest emitowany zgodnie z założeniami. Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa, stacja TVN zawiesiła niemal wszystkie nowości z ramówki. Nie wiadomo, kiedy ekipy znowu będą mogły wejść na plan, dlatego władze chcą zabezpieczyć się na jesień. Część formatów zostanie przesunięta o kilka miesięcy.

ZOBACZ: Daria Ładocha o podróży do Ameyrki Południowej: "Ciężko jest tam wybrać się na wakacje. Widzi się biedę"

W ostatnim odcinku show nie zabrakło emocji. Karolina Pisarek i jej współtowarzyszka, Marta Gajewska-Komorowska zdobyły immunitet. Dziewczyny kompletnie się tego nie spodziewały. Trzeba przyznać, że podczas wyścigu spotkało je wiele przeciwności i wcale nie miało tak łatwo, aby dotrzeć na metę.

d53vufy

Zdobyły się jednak na wielki gest i oddały swój immunitet, który gwarantował im m.in. noc w hotelu. Wybrały Grażynę Wolszczak, którą nazwały programową mamą.

Przeczytaj: Obrzydliwe jedzenie przerosło celebrytów

- Chcemy jej dać ten immunitet żeby miała siłę na kolejne zadania i była z nami jak najdłużej.

Modelki przyznały, że chcą się ścigać i dadzą sobie radę bez zagwarantowanego hotelu. Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w całej historii tego programu.

W ostatnim odcinku odpadł Różal.

d53vufy

Podziel się opinią

Share
d53vufy
d53vufy