Aleksandra Woźniak: "Od 12 lat jestem kwoką"

25.11.2016 07:59, aktual.: 25.11.2016 09:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi. To dla nich ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne. Obejrzyjcie wideo:

Po roli policjantki Kasi z kultowego już serialu "13 posterunek" Aleksandra Woźniak była u szczytu popularności. Gwiazda zrezygnowała jednak z obiecującej kariery na rzecz macierzyństwa. W 2004 roku urodziła bliźnięta – córeczki Annę i Julię. Aktorka postanowiła wówczas całkowicie poświęcić się rodzinie.
– Kwoką jestem niezmiennie od 12 lat i jak tylko moje dzieci przyszły na świat, ograniczyłam życie zawodowe tak, żeby się realizować w niewielkim stopniu i zarabiać na życie, ale w największym stopniu byłam po prostu w domu z rodziną – powiedziała Aleksandra Woźniak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W ciągu minionych dwunastu lat aktorka grała głównie w serialach, m.in. "Linia życia", "Barwy szczęścia", "Plebania" i "Złotopolscy". Na dużym ekranie można było oglądać ją w filmie "Droga do raju". Od 2011 roku gwiazda jest także ambasadorką i prezenterką kanału filmowego Romance TV. Jesienią tego roku aktorka postanowiła spełnić długoletnie marzenie i podjęła studia na kierunku psychologia.
– Dzieci są po prostu starsze i teraz mogę więcej czasu poświęcać na realizowanie swoich ambicji – zdradziła Aleksandra Woźniak.

W lipcu 2014 roku gwiazda wyszła za mąż za Szymona Miszewskiego. Już kilka miesięcy wcześniej wraz z córkami przeniosła się z Warszawy do Gdańska, rodzinnego miasta swojego przyszłego męża. Obecnie z całą rodziną przygotowuje się do przeprowadzki do nowego domu, również w obrębie Gdańska.
_– Bardzo się cieszymy, bo można powiedzieć, że między innymi pod względem wystroju wnętrza jest to taki dom naszych marzeń _– przyznała Aleksandra Woźniak.

Aktorka twierdzi, że polubiła swoje nowe miasto, ceni zwłaszcza łatwy dostęp do morza i urodę całego Trójmiasta.

Obraz
© East News | eastnews
Obraz
© Materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także