Trwa ładowanie...
d65lel2

Linia życia

Najnowsze informacje
4.6
(5173 głosy)
Oceń:

„Linia życia” to polska opera mydlana, emitowana w telewizji Polsat od 7 marca 2011 r. Akcja serialu koncentruje się wokół pięciu rodzin mieszkających w Gdyni. Serial zrealizowany jest na podstawie włoskiej opery mydlanej pt. Vivere. Składa się z dwóch serii.

Bohaterowie "Linii życia" należą do czterech mieszkających w Trójmieście rodzin. Na pozór to ludzie sukcesu, w większości młodzi, atrakcyjni i nieźle sytuowani. W rzeczywistości jednak łączą ich trudne, bardzo zawikłane relacje. Środowisko biznesmenów (Grabowscy), lekarzy (Ostrowscy), restauratorów (Kesslerów) oraz barwny świat osadzony w salonie piękności Moniki Pruskiej wciągnie widzów w wir wydarzeń i stanowić będzie trzon historii, która obejmie trzy pokolenia bohaterów: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców.

W serialu "Linia życia" główną postać gra Tomasz Ciachorowski. Jego bohater – Igor – to inteligentny, ale bardzo niebezpieczny i pozbawiony uczuć człowiek. Będzie manipulował ludźmi, a jego okrucieństwo może doprowadzić do tragedii.

Główną bohaterką jest Klara Kessler (Paulina Chruściel), która po zrobieniu specjalizacji w Szwecji i stojąc u progu kariery, nieoczekiwanie postanawia wrócić do kraju. Młoda pani doktor wróciła "na tarczy", ale z tajemnicą w zanadrzu… Klara postanawia podjąć pracę w gdyńskim szpitalu św. Wojciecha. To właśnie życiowe perypetie Klary będą stanowić główną oś serialu.

Rodzice Klary, Adam (Zbigniew Suszyński) i Teresa (Małgorzata Potocka) Kesslerowie prowadzą jedną z najpopularniejszych w Gdyni restauracji. Pomaga im najmłodsza córka Magda (Weronika Asińska).

Ewa Kesller (Julia Pogrebińska), najstarsze dziecko Adama i Teresy, rodzinna "czarna owca", bardzo sceptycznie odnosi się do powrotu siostry i zrobi wszystko, by odkryć prawdziwy powód decyzji Klary. Ewa jest kobietą z nieokiełznanym temperamentem. Wdaje się w namiętny i niebezpieczny romans z własnym szefem, Igorem Grabowskim (Tomasz Ciachorowski), człowiekiem porywczym, niebezpiecznym i… żonatym. Igor, sam uwikłany w miłosny trójkąt, o zdradę podejrzewa swoją piękną żonę Olgę (gościnnie Katarzyna Maciąg).

Linia życia
Tytuł oryginalny

Linia życia

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Jacek Ryś (Szef ratowników)

Tomasz Kalczyński (Gardas)

Katarzyna Wajda (Maria Taniewska)

Karolina Jóźwiak (Mama Kuby)

Adam Pater (Barman)

Marek Ślosarski (Piotr Narewski)

Wojciech Billip (Ordynator)

Artur Janusiak (Kierownik w fabryce)

Ireneusz Dydliński (Dyrektor liceum)

Bernadetta Komiago (Majka Grad)

Mariusz Luszowski (Broda)

Małgorzata Maślanka (Matka Martyny Gawlik)

Paweł Przyborowski (Marek Pruski)

Marta Ścisłowicz (Anna Grabowska)

Jakub Mazurek (Tomasz Bystry)

Katarzyna Kołeczek (Agata Szurek)

Tomasz Ciachorowski (Igor Grabowski)

Beata Ścibakówna (Irena Grabowska)

Weronika Asińska (Magda Kessler)

Andrzej Niemyt (Michał Ostrowski)

Paulina Chruściel (Klara Kessler)

Sebastian Fabijański (Kamil Nowik)

Elżbieta Panas (Pielęgniarka)

Aleksander Mikołajczak (Wiktor Ostrowski)

Radosław Pazura (Leszek Pruski)

Zbigniew Suszyński (Adam Kessler)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d65lel2
d65lel2
d65lel2