"Linia życia": Wakacyjny grill ekipy serialu

"Linia życia": Wakacyjny grill ekipy serialu
Źródło zdjęć: © Akson Studio

08.08.2011 10:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno zakończył się wakacyjny grill *"Linii Życia"! Aktorzy, ekipa i pozostali goście doskonale bawili się na warszawskiej plaży. Tomek Ciachorowski i Julia Pogrebińska nie ukrywają się już ze swoimi uczuciami. Od razu widać, że para doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Aleksander Mikołajczak zabawiał rozmową Annę Samusionek a Małgorzata Potocka pokazała się w zupełnie nowej, szałowej kreacji. Wszystkim zebranym towarzyszyły ogromne emocje.*

Już niedługo, za parę tygodni, emocje będą jeszcze większe. Wczesną jesienią ruszy drugi sezon "Linii Życia"! Tak jest, jedne z najpopularniejszych seriali Polsatu powraca w wielkim stylu!

Zacznie się od prawdziwego trzęsienia ziemi. Michał Ostrowski (Andrzej Niemyt)
nadal siedzi w areszcie. W wyniku machinacji podłego Igora Grabowskiego doktor Ostrowski stracił nie tylko wolnośc ale i miłość.

Jego narzeczona, Anna Grabowska (Marta Ścisłowicz), zobaczyła spreparowane zdjęcia Michała i Patrycji Szostek (Weronika Książkiewicz), o morderstwo której Michał został oskarżony. To nie koniec atrakcji! Piękna Klara (Paulina Chruściel) ma coraz więcej problemów natury osobistej. Jej związek z kolegą z pracy, Leszkiem Pruskim (Radosław Pazura), chyli się ku końcowi. Coraz więcej osób dowaiduje się o ich romansie, w tym siostra Klary, Magda (Weronika Asińska).

Nie jest z tego powodu zadowolona, zwłaszcza, że bardzo zbliżyła się do syna Leszka, Marka (Paweł Przyborowski). Po więcej szczegółów zapraszamy do odcinków serialu "Linia życia".

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także