Trwa ładowanie...
linia życia
19-07-2011 17:47

"Linia życia": Jak aktorzy bawili się na zlocie fanów serialu?

"Linia życia": Jak aktorzy bawili się na zlocie fanów serialu?Źródło: AFP
d2y5lja
d2y5lja

Dla aktora najprzyjemniejszą częścią pracy jest spotkanie z tymi, dla których występuje. Dla miłośnika serialu nie ma większej przyjemności, niż poznanie swojego ulubionego aktora. W Margoninie, gdzie odbył się zlot fanów serialu *"Linia życia", jedni i drudzy byli usatysfakcjonowani.*

Aktorzy spędzili ze swoimi fanami całe popołudnie i bawili się świetnie. Ale nic dziwnego, bo takiego przyjęcia nie miewa nawet sam Brad Pitt. Piszczące, krzyczące i proszące o autografy fanki onieśmielały serialowych przystojniaków: Sebastiana Fabijańskiego, Tomasza Ciachorowskiego, Kubę Mazurka i Stefano Terrazzino.

"Muszę przyznać, że czuję się trochę nieswojo, bo nigdy wcześniej nikt nie reagował tak na mój widok, ale jest bardzo przyjemnie. Nie sądziłem, że budzę tak wielkie emocje" - skromnie skomentował zachwyt fanek Tomasz Ciachorowski.

Na brak zainteresowania nie mogły też narzekać serialowe piękności. Weronika Asińska, Paulina Chruściel i Anna Samusionek chętnie rozmawiały z fanami i pozwalały się fotografować, same przy tym świetnie się bawiąc.

d2y5lja

"Takie spotkania ładują akumulatory i utwierdzają nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens i podoba się widzom. Na przyjazd tutaj zdecydowałam się w ostatnim momencie, ale bardzo się cieszę" - zdradziła Anna Samusionek.

Małgorzata Potocka była wypytywana o tajemnice swojej kuchni, a Zbigniew Suszyński, prowadzący spotkanie silnym głosem panowała nad całym zamieszaniem.

Fani zgromadzeni przy scenie na plaży w Margoninie dostali też wspaniały prezent. Jako pierwsi dowiedzieli się, co będzie się działo w przyszłym sezonie.

A w drugim sezonie "Linii życia" sensacja będzie gonić sensację. Zdrady, sprawy sądowe, rozstania, trudne rozmowy, próby samobójcze, a nawet morderstwo.

d2y5lja

"Ten serial to duże wyzwanie aktorskie, nie tylko dla moich młodszych kolegów, ale także dla mnie. Kolejny sezon będzie jeszcze trudniejszy. Myślę, że widzowie, którzy lubią na ekranie prawdziwe emocje, będą pozytywnie zaskoczeni" - mówiła Małgorzata Potocka.

Sezon drugi serialu będzie emitowany od września w telewizja Polsat, a przez całe wakacje można oglądać powtórki sezonu pierwszego.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/linia-zycia-6029510785737345c )**

d2y5lja

Zobacz także:

[

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?! ]( http://teleshow.wp.pl/blizniaczki-olsen-skonczyly-25-lat-6026604625773185g )
[

CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA ]( http://teleshow.wp.pl/nie-zapomniane-seriale-the-benny-hill-show-6026604689347201g )
[

PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE! ]( http://teleshow.wp.pl/ktos-dzis-jeszcze-pamieta-tych-aktorow-6034034267705985g )
[

NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI ]( http://film.wp.pl/najseksowniejsze-matki-i-corki-duzego-ekranu-6025273914229377g )

d2y5lja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y5lja