Trwa ładowanie...
d3t35hh

Aleksandra Gintrowska powraca. Słynną "syrenkę z Eurowizji" zobaczymy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wokalistka, która zasłynęła "syrenim występem" podczas polskich preselekcji do Eurowizji, powraca. Widzowie są na to gotowi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Gintrowska
Aleksandra Gintrowska (ONS.pl)
d3t35hh

O Aleksandrze Gintrowskiej zrobiło się głośno po udziale w krajowych eliminacjach do Eurowizji w 2016 roku. Do tej pory mamy przed oczami wokalistkę, która zaprezentowała utwór "Missing" w pstrokatym stroju syreny. Internauci przez wiele tygodni kpili z piosenkarki, która jednak nigdy nie żałowała swojego oryginalnego występu. Decyzja dotycząca stroju, choreografii i aranżacji jej utworu była skrupulatnie przemyślana m.in. przez zagranicznych producentów, z którymi wokalistka na co dzień współpracuje.

Nie wszyscy bowiem wiedzą, że Gintrowska od jakiegoś czasu mieszka w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam postanowiła nagrać swoją solową płytę i wydać singiel zatytułowany "Best That I've Felt". Do Polski wraca tylko na specjalne okazje. Niedługo znów będzie miała okazję pojawić się w ojczyźnie. Jak podaje "Super Express", wokalistka dołączyła do obsady 8. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Oprócz niej, wiemy już, że jesienią zobaczymy w show Katarzynę Moś (naszą tegoroczną reprezentantkę podczas Eurowizji) i Kacpra Kuszewskiego (gwiazdę serialu "M jak miłość").

Zobacz także: Aleksandra Gintrowska o byciu syrenką

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3t35hh

Podziel się opinią

Share

d3t35hh

d3t35hh