Agnieszka Woźniak-Starak wraca do "Dzień Dobry TVN". Zastąpi Kingę Rusin

Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin
Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Kingę Rusin
Źródło zdjęć: © ONS
Magdalena Sawicka

17.08.2020 08:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak informuje jeden z portali, Kinga Rusin pożegna się ze śniadaniowym formatem stacji TVN. "Dzień Dobry TVN" wróci jesienią w odświeżonym składzie, a jedną z prowadzących w programie zostanie Agnieszka Woźniak-Starak.

"Dzień Dobry TVN" to jedna z dwóch najpopularniejszych śniadaniówek w Polsce. Przez 15 lat przez studio przewinęło się wielu prowadzących, a Ci najbardziej lubiani zostali z widzami przez lata. Kinga Rusin występowała w programie od początku jego istnienia. Jak jednak informuje "Plejada", dziennikarka pożegna się z porannym formatem, a jej miejsce zajmie Agnieszka Woźniak-Starak.

Jakiś czas temu do "Dzień Dobry TVN" dołączyli Damian Michałowski i Paulina Krupińska. Z programem natomiast pożegnał się partner Kingi Rusin, Piotr Kraśko, który przeszedł do redakcji "Faktów". W ostatnich dniach dużo mówiło się też o tym, że do pracy wróci Agnieszka Woźniak-Starak i to ją najczęściej typowano na nową prowadzącą w porannym show.

"Plejada" donosi natomiast, że decyzja o odejściu Kingi Rusin z "DDTVN" już zapadła. Dziennikarka oficjalnie ogłosi to na dniach.

"Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej" - twierdzi informator portalu. - "Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować" - dodaje.

Podobno rozmowy stacji z Agnieszką Woźniak-Starak wciąż trwają. Wciąż nie wiadomo też, kto miałby z nią współprowadzić program. Źródło "Plejady" zdradza, że dziennikarka oficjalnie dołączy do zespołu na przełomie sierpnia i września. "Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji" - podsumowuje informator portalu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (777)
Zobacz także