Trwa ładowanie...

A jednak! "Ucho Prezesa" nie tylko na YouTube. Komu udało się przekonać Górskiego?

Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki miniserialu Roberta Górskiego "Ucho prezesa" będą emitowane na debiutującej w Polsce platformie ShowMax.

Share
A jednak! "Ucho Prezesa" nie tylko na YouTube. Komu udało się przekonać Górskiego?
Źródło: Youtube.com
dby8yv3

Jak zdradził ostatnio Robert Górski, Jacek Kurski, prezes TVP był zainteresowany przeniesieniem "Ucha prezesa" na swoją antenę. Warunek był jeden - w produkcji miały pojawić się również żarty z opozycji.

- Nie chcieliśmy tego robić. Ani w TVP, ani w żadnej innej telewizji. (...) Kiedy ktoś daje pieniądze, wcześniej czy później zaczyna wymagać. Zostajemy w internecie. Nikt nam nie powie, żeśmy się sprzedali - powiedział na łamach "Gazety Wyborczej".

I choć rzeczywiście miniserial nie trafi na antenę żadnej ze stacji telewizyjnych, to najprawdopodobniej produkcja Górskiego przeniesie się do nowego serwisu SVoD (subscription video on demand) debiutującego w Polsce - ShowMax. Start platformy, która działa na podobnych zasadach co Netflix, zaplanowany jest na tę samą datę, co nowe odcinki "Ucha prezesa", czyli 15 lutego br. Co ciekawe, Wojciech Orszulak, menadżer Roberta Górskiego, który wcześniej kategorycznie zaprzeczał wszelkim transferom swojego podopiecznego, teraz wypowiada się w tej kwestii wymijająco:

dby8yv3

- Nie mogę potwierdzić tej informacji, ale także nie mogę jej zaprzeczyć. Wszystko wyjaśni się w odpowiednim momencie - powiedział.

ShowMax powstał w 2015 roku w Afryce, aby oferować tamtejszemu rynkowi dostęp do światowych produkcji. Obecnie jest dostępny w aż 65 krajach na całym świecie m.in. w Danii, Kanadzie, Francji, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: Robert Górski o nowym miniserialu "Ucho prezesa"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dby8yv3

Podziel się opinią

Share
dby8yv3
dby8yv3