Trwa ładowanie...
d1x3zus

"Ucho Prezesa": dlaczego nie ma 5. odcinka?

"Ucho Prezesa" ukazywało się do tej pory w każdy poniedziałek. 30 stycznia nie pojawił się piąty odcinek serialu. Dlaczego? Czy powstaną kolejne epizody internetowego formatu Roberta Górskiego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ucho Prezesa": dlaczego nie ma 5. odcinka?
(Youtube.com, Fot: UchoPrezesa)
d1x3zus

"Ucho prezesa" to nowy internetowy serial polityczny Roberta Górskiego, który już przed premierą zyskał ogromną rzeszę fanów. Wszystko dlatego, że Kabaret Moralnego Niepokoju, który przez ostatnie lata żartował głównie z PO, teraz wziął na celownik rządzącego aktualnie Polską PiS.

Do tej pory wszystkie cztery odcinki "Ucha Prezesa" emitowane były co poniedziałek. 30 stycznia nie ukazał się jednak kolejny, piąty już epizod internetowego hitu Górskiego. Jak dowiedział się "Super Express", członkowie kabaretu Moralnego Niepokoju finansowali produkcję z własnej kieszeni, a pieniędzy wystarczyło jedynie na cztery odcinki. "Ucho Prezesa" cieszyło się ogromna popularnością i komicy bez trudu znaleźli już znaleźli środki na kontynuację serialu.

- _Kończymy szczegółowe rozmowy na ten temat. Nie trafi on jednak na antenę żadnej telewizji. Tak jak dotychczas będzie można oglądać je w internecie _- tłumaczył menadżer kabaretu, Wojciech Orszulak.

d1x3zus

Nowy odcinek pojawi się już 15 lutego! Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Robert Górski o nowym miniserialu "Ucho prezesa"

   Youtube.com
(Youtube.com)
Ucho Prezesa Youtube.com
Ucho Prezesa (Youtube.com)
d1x3zus

Podziel się opinią

Share
d1x3zus
d1x3zus