"Ucho Prezesa": dlaczego nie ma 5. odcinka?

"Ucho Prezesa": dlaczego nie ma 5. odcinka?
Źródło zdjęć: © Youtube.com | UchoPrezesa

30.01.2017 17:38, aktual.: 31.01.2017 08:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ucho Prezesa" ukazywało się do tej pory w każdy poniedziałek. 30 stycznia nie pojawił się piąty odcinek serialu. Dlaczego? Czy powstaną kolejne epizody internetowego formatu Roberta Górskiego?

"Ucho prezesa" to nowy internetowy serial polityczny Roberta Górskiego, który już przed premierą zyskał ogromną rzeszę fanów. Wszystko dlatego, że Kabaret Moralnego Niepokoju, który przez ostatnie lata żartował głównie z PO, teraz wziął na celownik rządzącego aktualnie Polską PiS.

Do tej pory wszystkie cztery odcinki "Ucha Prezesa" emitowane były co poniedziałek. 30 stycznia nie ukazał się jednak kolejny, piąty już epizod internetowego hitu Górskiego. Jak dowiedział się "Super Express", członkowie kabaretu Moralnego Niepokoju finansowali produkcję z własnej kieszeni, a pieniędzy wystarczyło jedynie na cztery odcinki. "Ucho Prezesa" cieszyło się ogromna popularnością i komicy bez trudu znaleźli już znaleźli środki na kontynuację serialu.

- _Kończymy szczegółowe rozmowy na ten temat. Nie trafi on jednak na antenę żadnej telewizji. Tak jak dotychczas będzie można oglądać je w internecie _- tłumaczył menadżer kabaretu, Wojciech Orszulak.

Nowy odcinek pojawi się już 15 lutego! Będziecie oglądać?

Obraz
© Youtube.com
Obraz
© Youtube.com
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (584)
Zobacz także