Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa": dlaczego nie ma 5. odcinka?

"Ucho Prezesa" ukazywało się do tej pory w każdy poniedziałek. 30 stycznia nie pojawił się piąty odcinek serialu. Dlaczego? Czy powstaną kolejne epizody internetowego formatu Roberta Górskiego?
Share
"Ucho Prezesa": dlaczego nie ma 5. odcinka?
Źródło: Youtube.com, Fot: UchoPrezesa
d2be1fz

"Ucho prezesa" to nowy internetowy serial polityczny Roberta Górskiego, który już przed premierą zyskał ogromną rzeszę fanów. Wszystko dlatego, że Kabaret Moralnego Niepokoju, który przez ostatnie lata żartował głównie z PO, teraz wziął na celownik rządzącego aktualnie Polską PiS.

Do tej pory wszystkie cztery odcinki "Ucha Prezesa" emitowane były co poniedziałek. 30 stycznia nie ukazał się jednak kolejny, piąty już epizod internetowego hitu Górskiego. Jak dowiedział się "Super Express", członkowie kabaretu Moralnego Niepokoju finansowali produkcję z własnej kieszeni, a pieniędzy wystarczyło jedynie na cztery odcinki. "Ucho Prezesa" cieszyło się ogromna popularnością i komicy bez trudu znaleźli już znaleźli środki na kontynuację serialu.

- _Kończymy szczegółowe rozmowy na ten temat. Nie trafi on jednak na antenę żadnej telewizji. Tak jak dotychczas będzie można oglądać je w internecie _- tłumaczył menadżer kabaretu, Wojciech Orszulak.

d2be1fz

Nowy odcinek pojawi się już 15 lutego! Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Robert Górski o nowym miniserialu "Ucho prezesa"

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com
Ucho Prezesa Youtube.com
Ucho PrezesaŹródło: Youtube.com
d2be1fz

Podziel się opinią

Share
d2be1fz
d2be1fz