PublicystykaZmiany w "Wiadomościach". Co czeka widzów?

Zmiany w "Wiadomościach". Co czeka widzów?

Zmiany w "Wiadomościach". Co czeka widzów?
Źródło zdjęć: © Youtube.com

09.08.2017 08:00, aktual.: 09.08.2017 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niebawem główne wydanie "Wiadomości" będzie krótsze. Wszystko dlatego, że emitowany w trakcie ostatnich minut programu "Gość Wiadomości" trafi wyłącznie na antenę TVP Info.

Jak już informowaliśmy, od końca sierpnia br. Telewizja Polska będzie emitować swoje najważniejsze programy informacyjne, czyli "Wiadomości" (wydania z godz. 8:00, 12:00, 15:00 i 19:30), "Panoramę" (godz. 18:00) i "Teleexpress" (godz. 17:00), również na antenie TVP Info. Teraz okazało się, że to nie koniec zmian, jakie wprowadził Jacek Kurski.

Widzowie muszą się przyzwyczaić, że od 28 sierpnia skrócone zostaną główne wydania "Wiadomości". Przypomnijmy, że obecnie program trwa ok. 30 minut, z czego kilka ostatnich to początek audycji "Gość Wiadomości". Ciąg dalszy emitowany jest wyłącznie na antenie TVP Info. Od końca sierpnia główny program informacyjny Jedynki będzie trwał ok. 25 minut. Powód? Całość "Gościa Wiadomości" pojawi się w TVP Info. Tuż po "Wiadomościach", o 5 minut szybciej, zostanie pokazany serwis sportowy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (571)
Zobacz także