Trwa ładowanie...
d925if3

Kuriozalny materiał w "Wiadomościach". TVP ostrzega przed politykami PO na plaży

Widzowie "Wiadomości" z pewnością przecierali oczy ze zdumienia, widząc, jak TVP przestrzega ich przed plażowaniem. Powód? Nad brzegiem morza można spotkać agitujących polityków Platformy Obywatelskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kadr z "Wiadomości"
Kadr z "Wiadomości" (Youtube.com)
d925if3

Jednym z materiałów, które zostały wyemitowane na początku ostatniego wydania "Wiadomości", był ten o najnowszej akcji polityków Platformy Obywatelskiej. Na plaży w Kołobrzegu pojawił się m.in. Grzegorz Schetyna, który chętnie wmieszał się w tłum urlopowiczów i wdawał się z nimi w pogawędkę.

- Upał szybko dał się we znaki, było widać, że gdy żar leje się z nieba, Grzegorz Schetyna robi się wyjątkowo wylewny. Kołobrzeski deptak Grzegorz Schetyna przemierzał nieco zdezorientowany, jakby szukał miejsca, gdzie może się skryć, choćby w cieniu albo w kawiarni - mówił w materiale reporter Bartłomiej Graczak.

d925if3

W dalszej części zaprezentowano, jak politycy rozsiadają się w jednym z lokali i dyskutują, co zamówić do picia. Głosem rozsądku w tych niełatwych negocjacjach okazał się Schetyna, który zdecydował, że wszyscy wybiorą wodę gazowaną. Jak ironicznie usłyszeli widzowie: "Kluczowe decyzje należały do lidera". Materiał "Wiadomości" udokumentował nie tylko spacery i rozmowy polityków, ale zawierał również komentarz eksperta.

- Jeśli politycy chcą, mogą nawet płynąć za tymi, którzy są w morzu i tam próbować zaczepiać ich z konstytucją w ręku. Mamy wolność, mamy demokrację - powiedział przed kamerą Marcin Fijołek, publicysta portalu wPolityce.pl .

Kilkuminutowy materiał zakończył się ostrzeżeniem dla widzów TVP.

- Jeżeli ktoś z naszych widzów planuje najbliższy weekend nad morzem, to informujemy, że, czy to na plaży, czy w hotelu, mogą się natknąć na agitujących polityków Platformy - usłyszeliśmy przestrogę.

Zobacz także: Najlepsze teksty z "Wiadomości"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d925if3

Podziel się opinią

Share
d925if3
d925if3