Trwa ładowanie...

Jacek Kurski: "TVP Info jest zdecydowanym liderem oglądalności i bije na głowę TVN24"

Prezes TVP wprowadza w życie kolejne zmiany. Jego zdaniem, emisja "Wiadomości", "Panoramy" i "Teleexpressu" na antenie TVP Info, umocni silną pozycję lidera telewizji publicznej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jacek Kurski: "TVP Info jest zdecydowanym liderem oglądalności i bije na głowę TVN24"Źródło: PAP
dbmci3q
dbmci3q

Od końca sierpnia br. Telewizja Polska będzie emitować swoje najważniejsze programy informacyjne, czyli "Wiadomości" (wydania z godz. 8:00, 12:00, 15:00 i 19:30), "Panoramę" (godz. 18:00) i "Teleexpress" (godz. 17:00), również na antenie TVP Info. Przy okazji wprowadzenia tej zmiany, Jacek Kurski pochwalił wyniki oglądalności stacji TVP Info, która jego zdaniem, bije konkurencję na głowę.

- Jest to jeden z pomysłów Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oraz szefostwa TVP Info, który mi się podoba. Skoro TVP Info jest anteną informacyjną, a jednocześnie w TVP1 i TVP2 produkowane są bardzo profesjonalne programy informacyjne będące również atrakcyjne dla koneserów dla anteny informacyjnej, warto byłoby te pasma krosować. Jestem również zwolennikiem tego, aby jedno z wydań regionalnych serwisów o godz. 21.30 z ośrodków regionalnych pojawiało się w TVP Info. Wówczas stacja newsowa TVP miałaby w sobie syntezę wszystkich rodzajów programów informacyjnych: własnych serwisów, najlepszych audycji informacyjnych Jedynki i Dwójki oraz program lokalny. Uważam, że z punktu widzenia budowy tożsamości marki i siły TVP Info, które idzie jak burza w górę, będzie to dobre. Według nieoficjalnych badań naszej telemetrii, do której mamy dostęp na podstawie pół miliona widzów, TVP Info już teraz jest zdecydowanym liderem oglądalności stacji newsowych i bije na głowę TVN24 - zapowiedział Jacek Kurski w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Sławomir Neumann o abonamencie i telewizji Jacka Kurskiego

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dbmci3q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbmci3q