Trwa ładowanie...
d4lohck

Jacek Kurski: "TVP Info jest zdecydowanym liderem oglądalności i bije na głowę TVN24"

Prezes TVP wprowadza w życie kolejne zmiany. Jego zdaniem, emisja "Wiadomości", "Panoramy" i "Teleexpressu" na antenie TVP Info, umocni silną pozycję lidera telewizji publicznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jacek Kurski
Jacek Kurski (PAP)
d4lohck

Od końca sierpnia br. Telewizja Polska będzie emitować swoje najważniejsze programy informacyjne, czyli "Wiadomości" (wydania z godz. 8:00, 12:00, 15:00 i 19:30), "Panoramę" (godz. 18:00) i "Teleexpress" (godz. 17:00), również na antenie TVP Info. Przy okazji wprowadzenia tej zmiany, Jacek Kurski pochwalił wyniki oglądalności stacji TVP Info, która jego zdaniem, bije konkurencję na głowę.

- Jest to jeden z pomysłów Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oraz szefostwa TVP Info, który mi się podoba. Skoro TVP Info jest anteną informacyjną, a jednocześnie w TVP1 i TVP2 produkowane są bardzo profesjonalne programy informacyjne będące również atrakcyjne dla koneserów dla anteny informacyjnej, warto byłoby te pasma krosować. Jestem również zwolennikiem tego, aby jedno z wydań regionalnych serwisów o godz. 21.30 z ośrodków regionalnych pojawiało się w TVP Info. Wówczas stacja newsowa TVP miałaby w sobie syntezę wszystkich rodzajów programów informacyjnych: własnych serwisów, najlepszych audycji informacyjnych Jedynki i Dwójki oraz program lokalny. Uważam, że z punktu widzenia budowy tożsamości marki i siły TVP Info, które idzie jak burza w górę, będzie to dobre. Według nieoficjalnych badań naszej telemetrii, do której mamy dostęp na podstawie pół miliona widzów, TVP Info już teraz jest zdecydowanym liderem oglądalności stacji newsowych i bije na głowę TVN24 - zapowiedział Jacek Kurski w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

d4lohck

Zobacz także: Sławomir Neumann o abonamencie i telewizji Jacka Kurskiego

d4lohck
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4lohck

Podziel się opinią

Share
d4lohck
d4lohck