Trwa ładowanie...
d5mlc53

Wraca program Ellen DeGeneres. W tle kolejne niekorzystne zeznania pracowników

Poznaliśmy datę premiery kolejnego sezonu talk-show Ellen DeGeneres. Premierowy odcinek może spotkać się z dużym zainteresowaniem po doniesieniach o mobbingu. Skandal nie cichnie - pojawiły się też nowe zeznania osób przez nią skrzywdzonych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Coraz więcej osób jest przeciwko Ellen DeGeneres
Coraz więcej osób jest przeciwko Ellen DeGeneres (ONS.pl)
d5mlc53

"The Ellen DeGeneres Show" to od lat jeden z najpopularniejszych talk-show w USA. Wkrótce wystartuje jego kolejny, 18. już sezon. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 21 września. Należy spodziewać się wysokiej oglądalności. Czemu?

Widzowie będą oczekiwali wyjaśnień ostatnich afer z udziałem prowadzącej i oskarżeń przeciwko o fatalne traktowanie pracowników. Według zapowiedzi Ellen DeGeneres odniesie się do zarzutów i całego zamieszania. Oprócz tego w premierowym odcinku wystąpi aktorka Tiffany Haddish. Ze względów bezpieczeństwa w studiu nie będzie publiczności.

Trójka straciła najlepszych dziennikarzy. Afera okazała się gwoździem do trumny

Skandal jednak nie cichnie, bowiem pojawiły się nowe zeznania osób pokrzywdzonych przez prowadzącą talk-show. Jedna z jej pracownic opisała w rozmowie z Daily Mail, że w jej domu panuje toksyczna atmosfera, sama zachowuje się jak na obozie wojskowym, a każdy, kto u niej wcześniej pracował, wytrzymał tylko kilka miesięcy. Jeden z pracowników musiał odejść po zaledwie dwóch godzinach.

d5mlc53

DeGeneres miała czerpać satysfakcję ze zwalniania ludzi. - Ellen była najgorszą osobą, jaką spotkałem w życiu. Z przyjemnością zwalnia ludzi. Traktowała cię, jakbyś był niczym- mówi rozmówca brytyjskiego tabloidu. Dodaje też, że bardzo często krzyczała i mówiła protekcjonalnym tonem.

Kolejna osoba donosi, że DeGeneres sama zastawiała pułapki w swoim domu na pracowników, aby się upewnić, czy faktycznie pracują.

"Pewnego dnia personel znalazł osiem zapałek, wszystkie w dziwnych miejscach. Pod drzwiami, za szafkami, poduszkami i książkami. Reszta dnia zamieniła się w poszukiwanie kolejnych, zanim zwolni" - opisuje "Daily Mail".

d5mlc53

Prowadząca miała też narzekać na każdy możliwy drobiazg. Nawet na to, jak ktoś chodzi, mówi, jak otwiera i zamyka drzwi, jak robi kawę i wyrzuca śmieci.

Na jej zachowanie narzekali też członkowie ekip naprawczych i ochroniarze, którzy bardzo niechętnie przychodzili do jej posiadłości. Z powodu jej zachowania jedna z czołowych firm ochroniarskich w Hollywood rozwiązała z nią umowę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d5mlc53

Podziel się opinią

Share
d5mlc53
d5mlc53