Transmitowali na żywo spod TVP. Nagle na ekranach pojawiło się zdjęcie

Wpadka w Polsat News
Wpadka w Polsat News
Źródło zdjęć: © X

20.12.2023 14:00, aktual.: 20.12.2023 17:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gorąca noc na Woronicza z wtorku na środę. Politycy PiS tłumnie przybyli do gmachu TVP, aby wspólnie z pracownikami telewizji bronić, jak twierdzą, mediów publicznych. Relację z tego, co dzieje się w budynku, zdawała telewizja Polsat. Jednak doszło do pomyłki w czasie nadawania na żywo.

Na Woronicza we wtorek wieczorem pojawił się Jarosław Kaczyński, który zapowiedział, że jego formacja nie zamierza oddać telewizji. - Politycy PiS będą robili dyżury po 10 osób w TVP - relacjonował prezes PiS.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przez całą noc w mediach społecznościowych pojawiały się relacje pracowników TVP oraz polityków PiS. We wtorek wieczorem tłumnie przybyli do gmachu telewizji publicznej i rozpoczęli okupację budynku. Twierdzą, że bronią w ten sposób kontroli nad telewizją publiczną.

Na antenie TVP Info nadawane było wydanie specjalne, w którym informowano widzów o "zamachu na pluralizm i wolne media". Wszystko to do czasu, aż sygnał się urwał. Dokładnie o godz. 11:18 stacja przestała nadawać.

O sytuacji, która ma miejsce w siedzibie telewizji publicznej, informowała też telewizja Polsat News. W czasie emisji na żywo doszło do zabawnej wpadki. Bo aż trudno uwierzyć, że ktoś zrobił to umyślnie.

Napis na belce informacyjnej głosił: "Politycy PiS zgromadzili się w budynku TVP przy Woronicza". Jednak zamiast nagrania z budynku, na ekranach ukazało się zdjęcie m.in. Marcina Najmana na stadionie piłkarskim.

W wtorek wieczorem jeden z użytkowników serwisu X zamieścił fotografię w mediach społecznościowych, pisząc: "My już pod Woronicza 17". Do tego dodał #ObronimyTVP. Miał to być oczywiście żart, który jak się okazało, został pokazany w telewizji Polsat News na żywo.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika X
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika X© X

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o najlepszych (i najgorszych) reklamach świątecznych, wielkich potworach w "Monarchu" na AppleTV+ i szokującym znęcaniu się nad ludźmi w "Special Ops: Lioness" na SkyShowtime. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także