Trwa ładowanie...

Wpadka na ramówce TVP. Norbi nie wie, kiedy rusza "Jaka to melodia?"

Miało być śmiesznie, wyszło żenująco. Nowy prowadzący program "Jaka to melodia?" nie miał pojęcia, kiedy startuje jego program. Musiał mu pomóc Jacek Kurski.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wpadka na ramówce TVP. Norbi nie wie, kiedy rusza "Jaka to melodia?"
Źródło: ONS.pl
du8q2z5

To już oficjalne. Norbert "Norbi" Dudziuk został nowym prowadzącym program "Jaka to melodia?". Zastąpi tym samym wieloletniego gospodarza - Roberta Janowskiego. Tę informację potwierdził podczas jesiennej ramówki TVP sam prezes Jacek Kurski.

Nowe odcinki będą emitowane siedem dni w tygodniu. Nie zabkranie jednak pewnych niespodzianek. W dni powszednie będą rywalizowali pojedynczy uczestnicy - tak jak do tej pory. W soboty będą występowały dwuosobowe drużyny. Natomiast w niedziele zawodnikami będą gwiazdy.

du8q2z5

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, w teleturnieju wystąpią też m.in. Fun Factory, Natasza Urbańska, Cleo, Blue Cafe, Filip Lato, Szymon Chodyniecki, Zouzy, Red Lips, Ola Szwed, Marek Kaliszuk i Lena Zuchni. Program zyska również nową oprawę graficzną oraz scenografię.

Idealnie? Nie do końca. Podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej te wszystkie informacje były dla nowego prowadzącego równie dużym zaskoczeniem, co dla widzów. Mało tego, zapytany przez prowadzących imprezę, kiedy dokładnie na antenę trafi premierowy odcinek "Jaka to melodia?", muzyk odparł, że nie wie.

Po chwili dodał, że nie jest pewny, czy show wystartuje 1, czy 3 września. Zdezorientowany Norbi zaczął szukać odpowiedzi na to pytanie u samego Kurskiego siedzącego na widowni. Gdy w końcu z pomocą prezesa udało mu się ustalić datę (1 września godz. 17:30), dodał na koniec:

du8q2z5

- No robota jest świetna, bardzo dobrze płacą, bardzo dobrze śpiewają. Wiesz, wzięli też nowego kolesia do prowadzenia, no i jest lepszy.

Wyszło zabawnie czy żenująco?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

du8q2z5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du8q2z5
du8q2z5