Trwa ładowanie...
d24e39p

Natasza Urbańska

Najnowsze informacje
3.8
(4 głosy)
Oceń:
d24e39p

Natasza Urbańska to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, piosenkarka oraz tancerka. Brała udział w wielu programach rozrywkowych, m.in. w "Jak Oni śpiewają" czy "Tańcu z gwiazdami". Obecnie jest gwiazdą show "Bitwa na głosy" w TVP2.

Zanim stała się sławną artystką związaną z Januszem Józefowiczem, trenowała przez wiele lat gimnastykę artystyczną. Dopiero w 1991 roku pojawiła się na castingu do musicalu "Metro" i bez problemu przeszła przez wszystkie etapy kwalifikacji. Niestety, okazało się, że jest za młoda na występy i dopiero po dwóch latach została przyjęta do teatru.

Początkowo była tylko tancerką, ale z czasem postanowiła zająć się również śpiewem. Zaczęła brać lekcje u nauczycieli śpiewu, a gdy śpiewająca koleżanka z zespołu, Katarzyna Groniec, rozchorowała się, Urbańska z powodzeniem zastąpiła ją w spektaklu.
Po kilku latach występów w Studiu Buffo, Natasza wyrosła na największą gwiazdę teatru Janusza Józefowicza, a show-biznes szybko upomniał się o tę zdolną i piękną artystkę.

Po raz pierwszy cała Polska usłyszała o niej, gdy zgłosiła się do show "Jak Oni śpiewają". Od początku typowana była na jedną z największych gwiazd programu. Urbańska dotarła do finału pierwszej edycji "Jak Oni śpiewają", lecz musiała uznać wygraną Agnieszki Włodarczyk, która otrzymała więcej głosów od widzów.

Finał show skończył się wielkim skandalem, gdyż ambitna Urbańska nie mogła pogodzić się z porażką, tym bardziej, że śpiewała o wiele lepiej niż Włodarczyk. Widzowie jednak woleli skromniejszą aktorkę od młodej kochanki Józefowicza, dla której kilka lat wcześniej rozwiódł się z żoną.

Udział w "Jak Oni śpiewają" opłacił się, gdyż Natasza zaistniała w świadomości Polaków i zdobyła sporą rzeszę fanów. W 2007 roku TVP1 wyprodukowała show "Przebojową noc", a wszechstronnie utalentowana Urbańska miała być jej największą atrakcją.
Choć program stworzony był z wielkim rozmachem, nie osiągnął wysokiej oglądalności, a szefostwo TVP przesunęło jego emisję z sobotniego wieczoru, na popołudnie. Natasza kolejny raz musiała przełknąć "gorzką pigułkę" niepewnego show-biznesu.

W 2010 roku wydawało się, że uda się jej przełamać złą passę. Aktorka wystąpiła bowiem w X edycji "Tańca z gwiazdami", czyli produkcji, która gwarantuje popularność i zainteresowanie mediów. Kolejny raz Natasza okazała się pretendentką do wygranej, lecz znów musiała zadowolić się drugim miejscem. Anna Mucha, jej największa rywalka, choć nie była tak uzdolniona tanecznie, jak ukochana Józefowicza, to zdobyła większą liczbę głosów od widzów.

Po przegranej Natasza zachowywała się tak, jakby obraziła się na stację TVN i media. Podobno typowano ją na jurorkę "You Can Dance", lecz aktorka przez długi czas nie odbierała telefonów i ukrywała się przed dziennikarzami. Ostatecznie posadę jurorki objęła Anna Mucha.

W 2011 roku Urbańska otrzymała kolejną szansę od Telewizji Polskiej. Przyjęła propozycję udziału w hicie TVP2, "Bitwa na głosy", gdzie ma szkolić jedną ze śpiewających drużyn. Jej obecność w show gwarantuje wysoką oglądalność i profesjonalne podejście do uczestników.

Program "Bitwa na głosy" zadebiutował na antenie TVP2 w marcu 2011 roku.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24e39p
d24e39p
d24e39p