Trwa ładowanie...

Ramówka TVP jesień 2018. Jacek Kurski: Podnieśliśmy oglądalność, bo poszliśmy za głosem intuicji

TVP podniosła oglądalność i to właśnie tym sukcesem pochwalił się na konferencji ramówkowej Jacek Kurski. - Po raz pierwszy od 16 lat według zaniżających wielokrotnie monopolisty telemetrycznego, którego nazwę sobie daruję, wzrosły wyniki TVP1 i TVP2 - zapowiadał.

Ramówka TVP jesień 2018. Jacek Kurski: Podnieśliśmy oglądalność, bo poszliśmy za głosem intuicjiŹródło: PAP, fot: Stach Leszczyński
d2epaqc
d2epaqc

Telewizja Polska zaprezentowała nowości, jakie już jesienią pojawią się na ekranach. Hasło przewodnie tegorocznej ramówki to: "Bądźmy razem jesienią". W czasie konferencji nie zabrakło oczywiście przemówienia prezesa stacji, który zachwalał wyniki, jakie podczas jego kadencji osiągnęła TVP.

- Uwielbiam ten moment, kiedy widzę potęgę Telewizji Polskiej. Kiedy 2,5 roku temu stawałem na czele zarządu TVP miałem jedno marzenie: żeby odbudować siłę i prestiż TVP. Wiem, że jestem na dobrej drodze. Po raz pierwszy od 16 lat według zaniżających wielokrotnie monopolisty telemetrycznego, którego nazwę sobie daruję, wzrosły wyniki TVP1 i TVP2, oczywiście przy spadku konkurencyjnych stacji. Zarobiliśmy na mundialu 10 mln złotych na czysto. Podnieśliśmy oglądalność, bo poszliśmy za głosem intuicji. Bo Polacy chcą telewizji, prawdziwej telewizji - powiedział Jacek Kurski.

- "Korona Królów" okazała się strzałem w dziesiątkę. Mam nadzieję, że kolejny sezon równie przypadnie widzom do gustu. Jestem dumny z tej produkcji, bo opowiada o naszej historii. Natomiast w serialu "Dziewczyny ze Lwowa" pojawią się wątki związane z aferą reprywatyzacyjną. (...) Jesteśmy telewizją polską. Chcę, żebyśmy pokazali, jak ważna jest publicystyka właśnie w Telewizji Polskiej - i ta polityczna, i ta rozrywkowa. (...) Telewizja Polska przejęła ważny muzyczny format - "Roztańczony Narodowy". Był w konkurencji, a 22 września na naszej antenie. (...) Po wielu latach nieobecności - mamy to! Siatkówka reprezentacji polskiej wraca do TVP już 9 września. To jest dopełnienie sportowych Himalajów. (...) Mamy też dostęp do wspaniałej kultury wysokiej. W ostatnim półroczu 25 premier, które gromadziły niekiedy milionową widownię. Cieszę się, że udało się nam odbudować teatr. (...) Tej jesieni będziemy kontynuować wszystkie nasze hity. Bądźmy razem jesienią! - podsumował Kurski.

Co dokładnie zobaczymy jesienią w Telewizji Polskiej?

- "Rolnik szuka żony" (niedziela 2 września, godz. 21:15)
- "Leśniczówka" (od 3 września, od poniedziałku do środy o godz. 20.30)
- "Dziewczyny ze Lwowa" (sobota 1 września, 20:30)
- "Drogi wolności" (od 2 września o godz. 20:10)
- "The Voice of Poland" (od 1 września)
- 11 listopada pilotażowy odcinek serialu "Młody Piłsudski" - TVP1
- "Korona królów"
- "Jeden z dziesięciu"
- "Jaka to melodia?" ( z Norbim w roli prowadzącego)
- "Familiada"
- "Koło fortuny"
- "Big Music Quiz"

d2epaqc

27 sierpnia powrócą na antenę seriale: "Barwy szczęścia", "Na sygnale", "Na dobre i na złe" i "M jak miłość". W ramówce zabraknie "Komisarza Alexa".

d2epaqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2epaqc