Trwa ładowanie...
d43bik6

"Wielkie kłamstewska" wrócą na antenę? HBO ugnie się pod prośbami widzów?

Choć nie wszystkim podoba się ten pomysł, stacja HBO skłania się do realizacji drugiej części serialu "Wielkie kłamstewka".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Kidman w serialu "Wielkie kłamstewka"
Nicole Kidman w serialu "Wielkie kłamstewka" (Materiały prasowe)
d43bik6

Casey Bloys, szef programowy HBO, potwierdził, że poprosił autorkę powieści, Lianne Moriarty, by pomyślała, jak rozwinąć historię. Sama pisarka już wcześniej opowiedziała się za realizacją sequela. Zainteresowane powrotem są także Nicole Kidman i Reese Witherspoon. Absolutnie ciągu dalszego nie wyobraża sobie natomiast producent i reżyser pierwszego sezonu - Jean-Marc Vallée. Jaką decyzję podejmie HBO? Gdyby serial wrócił na antenę, fani z pewnością odetchnęliby z ulgą.

Przypomnijmy, że bohaterkami "Wielkich kłamstewek" są matki dzieci chodzących do tej samej szkoły: Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley). Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos. W obsadzie znaleźli się również: Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, Alexander Skarsgard i Bonnie Carlson.

d43bik6
d43bik6

Podziel się opinią

Share

d43bik6

d43bik6