Trwa ładowanie...
d13o2pv

Będzie kontynuacja "Wielkich kłamstewek"? Reese Witherspoon pokazała interesujące zdjęcie

Aktorka zamieściła na swoim profilu instagramowym zdjęcie z Nicole Kidman i Laurą Dern z wiele mówiącym opisem. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące kontynuacji hitu HBO. Na tę wiadomość czekali wszyscy fani "Wielkich kłamstewek".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Wielkie kłamstewka"
"Wielkie kłamstewka" (Materiały prasowe)
d13o2pv

Początkowo reżyser i producent hitu HBO, Jean-Marc Vallée, twierdził, że robiąc drugi sezon "zniszczyliby coś pięknego" i zepsuli idealne zakończenie.

Innego zdania była Lianne Moriarty, autorka powieści "Wielkie kłamstewka", na podstawie której nakręcono serial. Zapewniała, że jest otwarta na ewentualny sequel. - Zaczęłam myśleć nad tym, jak mogłabym kontynuować tę opowieść - powiedziała Moriarty. - Producenci poprosili bym się zastanowiła nad pomysłami. Raczej nie napiszę nowej powieści, ale mogę spróbować napisać nową historię. Zobaczymy, co z tego będzie.

Teraz wszystko jest już jasne. Wątpliwości rozwiała Reese Witherspoon wcielająca się w produkcji w Madeline. "Spędzam niedzielę z tymi paniami... pracując nad nowymi kłamstwami" - podpisała fotografię.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Przypomnijmy, że bohaterkami serialu są matki dzieci chodzących do tej samej szkoły: Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley). Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos, a każdy mieszkaniec chętnie wskazuje winnych. W obsadzie znaleźli się również Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, Alexander Skarsgard i Bonnie Carlson.

d13o2pv

Cieszycie się z powrotu "Wielkich kłamstewek"?

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d13o2pv

Podziel się opinią

Share
d13o2pv
d13o2pv