Trwa ładowanie...
d1pv6tb

"Wiedźmin": Zobaczcie zakulisowe wideo z planu serialu. Praca kaskaderów robi wrażenie

Bez kaskaderów nie powstałoby w wielu produkcjach epicko prezentujących się na ekranie scen. "Wiedźmin" nie jest wyjątkiem od tej reguły. Zobaczcie, jak kaskaderzy pracowali na planie serialu w wideo zza kulis!
Share
W "Wiedźminie" nie brakuje imponujących scen
W "Wiedźminie" nie brakuje imponujących scenŹródło: Materiały prasowe
d1pv6tb

Emocje po premierze "Wiedźmina" Netfliksa zdążyły już nieco opaść, ale serial wciąż jest szeroko komentowany. Część fanów wytyka rozbieżności pomiędzy produkcją a książkowym materiałem źródłowym i grą, druga część docenia nowe podejście do opowieści.

O popularności serialu świadczy fakt, że w zaledwie kilka tygodni od premiery zdążył stać się najchętniej oglądaną produkcją w serwisach streamingowych, wyprzedzając inny hit, "The Mandalorian" sadzony w świecie „Gwiezdnych wojen”.

d1pv6tb

Zobacz wideo: "Wiedźmin" Netfliksa: Jaskier z serialu naprawdę rozśmieszał Geralta!

Widzowie, którzy zdążyli już prawdopodobnie obejrzeć przygody Geralta kilkukrotnie, nie tylko wytykają błędy produkcji, ale wyszukują jak najwięcej ciekawostek jej dotyczących.

W sieci krążą już kompilacje najzabawniejszych momentów, najbardziej charakterystycznych zachowań Wiedźmina i, oczywiście szturmem podbijająca serca fanów piosenka, "Grosza daj Wiedźminowi".

To jednak nie wszystko. Pojawiają się kolejne materiały dokumentujące, jaka praca została włożona w pierwszy sezon. W mediach społecznościowych krąży wideo zza kulis, w którym możemy zobaczyć, jak w praktyce wyglądała praca kaskaderów na planie. Materiał naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie sami!

d1pv6tb

Podziel się opinią

Share
d1pv6tb
d1pv6tb