Trwa ładowanie...
ycipk-4g4qrj

"Wiedźmin": Zobaczcie zakulisowe wideo z planu serialu. Praca kaskaderów robi wrażenie

Bez kaskaderów nie powstałoby w wielu produkcjach epicko prezentujących się na ekranie scen. "Wiedźmin" nie jest wyjątkiem od tej reguły. Zobaczcie, jak kaskaderzy pracowali na planie serialu w wideo zza kulis!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W "Wiedźminie" nie brakuje imponujących scen
W "Wiedźminie" nie brakuje imponujących scen (Materiały prasowe)
ycipk-4g4qrj

Emocje po premierze "Wiedźmina" Netfliksa zdążyły już nieco opaść, ale serial wciąż jest szeroko komentowany. Część fanów wytyka rozbieżności pomiędzy produkcją a książkowym materiałem źródłowym i grą, druga część docenia nowe podejście do opowieści.

O popularności serialu świadczy fakt, że w zaledwie kilka tygodni od premiery zdążył stać się najchętniej oglądaną produkcją w serwisach streamingowych, wyprzedzając inny hit, "The Mandalorian" sadzony w świecie „Gwiezdnych wojen”.

ycipk-4g4qrj

Zobacz wideo: "Wiedźmin" Netfliksa: Jaskier z serialu naprawdę rozśmieszał Geralta!

Widzowie, którzy zdążyli już prawdopodobnie obejrzeć przygody Geralta kilkukrotnie, nie tylko wytykają błędy produkcji, ale wyszukują jak najwięcej ciekawostek jej dotyczących.

W sieci krążą już kompilacje najzabawniejszych momentów, najbardziej charakterystycznych zachowań Wiedźmina i, oczywiście szturmem podbijająca serca fanów piosenka, "Grosza daj Wiedźminowi".

ycipk-4g4qrj

To jednak nie wszystko. Pojawiają się kolejne materiały dokumentujące, jaka praca została włożona w pierwszy sezon. W mediach społecznościowych krąży wideo zza kulis, w którym możemy zobaczyć, jak w praktyce wyglądała praca kaskaderów na planie. Materiał naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie sami!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4g4qrj

ycipk-4g4qrj
ycipk-4g4qrj