Widziała Perry'ego przed śmiercią. Zabrała głos na Instagramie

Na dzień przed śmiercią aktor spotkał się z piękną modelką
Na dzień przed śmiercią aktor spotkał się z piękną modelką
Źródło zdjęć: © Getty Images | Frederick M. Brown, Paul Archuleta

02.11.2023 08:14, aktual.: 17.01.2024 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę, 28 października 2023 roku, świat obiegła informacja o śmierci Matthew Perry'ego. Tajemnicza młoda kobieta, z którą gwiazdor widziany był zaledwie dzień przed tym, jak zmarł, wyznała, że "był w dobrym nastroju". Kim jest przyjaciółka aktora?

Jak podaje Page Six, jedną z ostatnich osób, z którą spotkał się Perry, jest Athenna Crosby, 25-letnia modelka i reporterka telewizji rozrywkowej. O kontaktach z gwiazdorem napisała na swoim InstaStories, udostępniwszy czarno-białe zdjęcie aktora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kim jest tajemnicza koleżanka Perry'ego?

Crosby przyznała, że na początku w ogóle nie zamierzała o tym wspominać, aby zainteresowanie mediów i fanów nie przeniosło się niepotrzebnie z Perry'ego na jej osobę. "Miałam zaszczyt poznać Matthew osobiście. Jestem zdruzgotana jego śmiercią, ale czułam, że mówienie o tym publicznie jest w złym guście, ponieważ uwaga nie powinna być skupiana na mnie, ale raczej na nim i jego dziedzictwie. Cenił sobie prywatność i zawsze to szanowałem w naszej przyjaźni" – napisała.

Na kolejnym kafelku modelka przyznała, że "Matthew był w bardzo dobrym nastroju i z entuzjazmem opowiadał mi o rzeczach, które mają nadejść w jego życiu. Był taki szczęśliwy i pełen energii" – zapewniła. Był tak pochłonięty rozmową, że prawie nie tknął swojego posiłku.

"Wiem, że szykował się do wielkiego powrotu i zasługiwał na więcej czasu na Ziemi. Nasza branża rozrywkowa naprawdę straciła legendę. RIP [ang. Rest in Peace – Spoczywaj w pokoju – przyp. aut.]" – podsumowała status Perry'ego.

Oświadczenie, które Athenna Crosby opublikowała na Instagramie
Oświadczenie, które Athenna Crosby opublikowała na Instagramie© Instagram | athennacrosby

Tłumaczenia Athenny Crosby

Reporterka udostępniła też wideo, w którym tłumaczy, że znała wielu celebrytów, ale nigdy o tym nie wspominała ze względu na to, że w tej branży tak się po prostu nie robi. Odniosła się również do kierowanych w jej stronę zarzutów i podejrzeń, jakoby mówiła o śmierci Perry'ego tylko po to, by zyskać rozgłos i zarobić pieniądze.

– Jestem tu tylko po to, by zaświadczyć o jego zdrowiu psychicznym przed śmiercią i o naszej rozmowie, w trakcie której był pełen entuzjazmu. Był całkowicie normalny, czuł się dobrze – zapewniła na stories, prosząc jednocześnie o zaprzestanie snucia teorii spiskowych na temat jego stanu. – To bardzo tragiczna sytuacja dla jego przyjaciół, rodziny i ludzi na całym świecie, którzy go kochali. Dziedzictwo, które po sobie zostawił, jest bardzo ważne – dodała.

Następnie Athenna Crosby przekazała kondolencje jego rodzicom, przyjaciołom i współpracownikom, którzy – w przeciwieństwie do niej, która nie znała go aż tak dobrze jak oni – przeżywają prawdziwą żałobę. Modelka przyznała, że znalazła się "w szalonej sytuacji", w której spotkała aktora dzień przed jego śmiercią, co zostało uwiecznione na zdjęciu i rozniosło się dzięki tabloidom.

Reporterka i aktor przyłapani na wspólnym obiedzie w piątek, 27 października 2023 roku
Reporterka i aktor przyłapani na wspólnym obiedzie w piątek, 27 października 2023 roku© TMZ

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o horrorach, które bawią, strasząc, wspominamy ekranizacje lektur, które chcielibyśmy zapomnieć, a także spoglądamy na Netfliksowego "Beckhama", bo jak tu na niego nie patrzeć? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także