Trwa ładowanie...

Viki Gabor pierwszą gwiazdą Sylwestra w TVP. "Z przyjemnością zaśpiewam"

Triumfatorka tegorocznej Eurowizji Junior Viki Gabor została pierwszą gwiazdą Sylwestra TVP. Jej występ potwierdził prezes stacji Jacek Kurski. 12-letnia wokalistka nie kryła zadowolenia z tego powodu.

Share
Viki Gabor pierwszą gwiazdą Sylwestra w TVP. "Z przyjemnością zaśpiewam"
Źródło: East News
d35q3aj

Viki Gabor była jedną z faworytek niedzielnej Eurowizji Junior w Gliwicach i nie zawiodła. Wygrała, a dzięki niej Polska jest pierwszym krajem w historii, który wygrał ten konkurs 2 razy z rzędu. Drzwi do wielkiej kariery są dla 12-latki szeroko otwarte.

Najbliższą okazję do wielkiego występu będzie miała podczas Sylwestra TVP w Zakopanem. Viki Gabor została ogłoszona jako pierwsza gwiazda tej imprezy. Potwierdził to prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski w rozmowie z TVP tuż po zakończeniu Eurowizji Junior. Dodał też, że bardzo prawdopodobne, że na scenie zobaczymy Roksanę Węgiel.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel o pokonaniu Dawida Podsiadło: "Ogromny szok"

Gabor bardzo szybko odpowiedziała na słowa Kurskiego. Nie kryła zadowolenia z zaproszenia. - Z przyjemnością zaśpiewam w Zakopanem - powiedziała przed kamerą.

Konferencja prasowa z artystami, którzy zaśpiewają na "Sylwestrze marzeń z Dwójką", zaplanowana jest na początek grudnia.

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach było zamieszanie z dokładną lokalizacją Sylwestra TVP. Stacja miała plan zorganizować koncert pod Wielką Krokwią. Jednak po fali protestów zrezygnowano z tego. Stanęło na tym, że scena zostanie postawiona na Równi Krupowej,

d35q3aj

Podziel się opinią

Share
d35q3aj
d35q3aj