Trwa ładowanie...

Eurowizja Junior 2019: reporter TVP zaliczył wpadkę. "K…a nie da rady"

24 listopada był najszczęśliwszym dniem w życiu Viki Gabor, która zwyciężyła Eurowizję Junior. Reporter TVP 3 Katowice również będzie długo wspominał tę niedzielę, ale z zupełnie innego powodu.

Share
Eurowizja Junior 2019: reporter TVP zaliczył wpadkę. "K…a nie da rady"
Źródło: stopklatka/TVP1
d1d89ik

Wystąpienia na żywo wiążę się z ogromnym wyzwaniem i ryzykiem. Przekonał się o tym reporter katowickiej TVP, który relacjonował występ Viki Gabor na konkursie Eurowizji dla dzieci. Impreza odbywała się w Gliwicach i okazała się wielkim sukcesem dla polskiej reprezentantki, która wyśpiewała drugie z rzędu zwycięstwo dla Polski.

Reporterowi udzieliły się ogromne emocje i nieopatrznie "rzucił mięsem" na wizji. "K…a nie da rady" – powiedział zrezygnowany do operatora kamery. Po czym, jak gdyby nigdy nic, zwrócił się do telewidzów i kontynuował relację z imprezy. Nie wiedząc, że zaliczył wpadkę, która została udokumentowana przez internautę i udostępniona na YouTube.

Obejrzyj: Viki Gabor w "Voice Kids":

Zwycięstwo Viki Gabor w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci przeszło do historii. Żaden kraj nie miał dotychczas dwóch zwycięskich reprezentantów rok po roku. W 2018 roku zwyciężyła Roksana Węgiel, dzięki której tegoroczny konkurs odbył się w Gliwicach. 12-letnia Gabor sprawiła, że za rok również będziemy gościć w Polsce reprezentantów z całej Europy.

Młoda wokalistka podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Gdy tylko emocje lekko opadły, opublikowała pełen wdzięczności wpis. "To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia".

d1d89ik

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d89ik
d1d89ik