Trwa ładowanie...
d31icia

Viki Gabor po zwycięstwie w Eurowizji: "Brak mi słów!"

Viki Gabor zwyciężyła w konkursie Eurowizji Junior 2019! Gdy emocje po występie lekko opadły, nastolatka opublikowała na Instagramie pełny wdzięczności wpis. "Nie spodziewałam się tego!".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viki Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019!
Viki Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019! (Materiały prasowe)
d31icia

Zwycięstwo Viki Gabor w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci przeszło do historii. Żaden kraj nie miał dotychczas dwóch zwycięskich reprezentantów rok po roku. W 2018 roku zwyciężyła Roksana Węgiel, dzięki której tegoroczny konkurs odbył się w Gliwicach. 12-letnia Gabor sprawiła, że za rok również będziemy gościć w Polsce reprezentantów z całej Europy.

Młoda wokalistka podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Gdy tylko emocje lekko opadły, opublikowała pełen wdzięczności wpis. "To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia".

Podziękowała także wszystkim, którzy towarzyszyli jej na scenie i którzy oddali na nią głos. "Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam".

Koledzy z branży oraz fani nie kryli zachwytu nad występem Gabor. "NIESAMOWITA", "To były piękne emocje", "Zasłużone zwycięstwo Viki!", "Jesteś naszym polskim złotkiem!", "Byłaś niesamowita".

d31icia

Występ Viki Gabor podobał wam się bardziej niż Roksany Węgiel?

d31icia

Podziel się opinią

Share

d31icia

d31icia