Trwa ładowanie...

Viki Gabor po zwycięstwie w Eurowizji: "Brak mi słów!"

Viki Gabor zwyciężyła w konkursie Eurowizji Junior 2019! Gdy emocje po występie lekko opadły, nastolatka opublikowała na Instagramie pełny wdzięczności wpis. "Nie spodziewałam się tego!".

Share
Viki Gabor po zwycięstwie w Eurowizji: "Brak mi słów!"Źródło: Materiały prasowe
dngddxt

Zwycięstwo Viki Gabor w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci przeszło do historii. Żaden kraj nie miał dotychczas dwóch zwycięskich reprezentantów rok po roku. W 2018 roku zwyciężyła Roksana Węgiel, dzięki której tegoroczny konkurs odbył się w Gliwicach. 12-letnia Gabor sprawiła, że za rok również będziemy gościć w Polsce reprezentantów z całej Europy.

Młoda wokalistka podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Gdy tylko emocje lekko opadły, opublikowała pełen wdzięczności wpis. "To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia".

Podziękowała także wszystkim, którzy towarzyszyli jej na scenie i którzy oddali na nią głos. "Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam".

Koledzy z branży oraz fani nie kryli zachwytu nad występem Gabor. "NIESAMOWITA", "To były piękne emocje", "Zasłużone zwycięstwo Viki!", "Jesteś naszym polskim złotkiem!", "Byłaś niesamowita".

Występ Viki Gabor podobał wam się bardziej niż Roksany Węgiel?

dngddxt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dngddxt
dngddxt