"Pytanie na śniadanie": Tomasz Kammel może zostać odsunięty od programu i Sylwestra w TVP

"Pytanie na śniadanie": Tomasz Kammel może zostać odsunięty od programu i Sylwestra w TVP
Źródło zdjęć: © ONS.pl

01.11.2019 18:16, aktual.: 01.11.2019 18:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Kammel ma być zwolniony z prowadzenia porannego programu "Pytanie na śniadanie". Oprócz tego ma nie poprowadzić Sylwestra w TVP. Według doniesień powodem takich decyzji mają być poglądy Kammela odmienne od władz stacji i współpraca z Radiem Zet.

Tomasz Kammel jest jednym z prowadzących poranny program TVP "Pytanie na śniadanie". Jednak jego dni w show mogą być policzone. Jak podają portale natemat.pl i plejada.pl, stacja rozważa odsunięcie go od prowadzenia "PnŚ". - Tomek nie ma najmocniejszej pozycji. Jego aktywność w social mediach nie jest zbyt mile widziana przez szefostwo. Nie pomaga także to, że zaczął pracować w Radiu Zet, a to, jak wiadomo, ściśle współpracuje z wydawnictwem Agora - mówiło anonimowe źródło.

Oprócz współpracy z "Zetką" jako powód wymienia się poglądy dziennikarza, które są odmienne od tych reprezentowanych przez władze stacji. Kammel niedawno otwarcie poparł osoby ze środowiska LGBT. - Rozważa się wykreślenie go z grafiku "Pytania na śniadanie" - powiedział informator.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Według doniesień zwolnienie Kammela byłoby kwestią najbliższych dni, gdyby nie to, że nagrano już kilka odcinków programu "The Voice Senior", które poprowadził.

Miała też zostać podjęta decyzja, że dziennikarz nie będzie gospodarzem podczas Sylwestra w TVP. Konferencja odnośnie show na koniec roku odbędzie się na początku grudnia - Kammela na prowadzącego wyznaczono już w lipcu.

Przypomnijmy, że w ostatnich kilku miesiącach TVP zwolniło trzy znane osobistości telewizyjne - Michała Olszańskiego, Monikę Zamachowską i Barbarę Kurdej-Szatan.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (82)
Zobacz także