Trwa ładowanie...

"Pytanie na śniadanie": Marcelina Zawadzka kontra Ida Nowakowska. Znamy prawdę o ich rywalizacji

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska prowadzą poranny program TVP "Pytanie na śniadanie". Pojawiały się opinie, że na planie formatu ze sobą rywalizują. Pierwsza z nich postanowiła wszystko wyjaśnić i powiedzieć, jak jest między nimi naprawdę.

"Pytanie na śniadanie": Marcelina Zawadzka kontra Ida Nowakowska. Znamy prawdę o ich rywalizacjiŹródło: East News
d3yw783
d3yw783

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska według doniesień miałyby ze sobą rywalizować na planie programu "Pytanie na śniadanie". Modelka jednak zdementowała plotki. Obie podchodzą do swojej pracy jako prowadzących poranne show TVP bardzo profesjonalnie.

- Nie ma między nami żadnej zawiści, żadnej złej myśli, która wchodziłaby między nas. Człowiek, lubiąc drugiego człowieka, nie zastanawia się, czy to jest konkurencja. Nigdy tak nie miałyśmy - powiedziała w jednej z ostatnich rozmów.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Nowakowska na jakiś czas znika z "Pytanie na śniadanie". Zapowiadała niedawno wielki projekt. Będzie podróżowała przez kilka tygodni po świecie, po czym wróci do prowadzenia programu na wiosnę 2020 r. W tym wszystkim kibicuje jej właśnie Zawadzka.

- Jesteśmy w stałym kontakcie, chociaż teraz bardzo zdawkowym, bo bardzo się mijamy. Pracujemy w inne dni. Spotykamy się w innych miejscach, np. w kościele. Wtedy nie rozmawiamy o takich rzeczach. Wiem, że ten projekt jest blisko jej serca. Mam nadzieję, że będzie czerpała z tego jak najwięcej przyjemności - mówiła Zawadzka.

d3yw783
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yw783