Trwa ładowanie...
13-01-2017 09:34

"Urywki z rozrywki": Wojciech Mann przechytrzył "dobrą zmianę"

"Urywki z rozrywki" były krótką audycją satyryczną nadawaną na antenie radiowej Trójki od poniedziałku do piątku około godziny 8:50. Jednym z jej autorów - przez 10 lat - był Piotr Bukartyk. Od początku 2017 roku wiadomo było, że program nie przetrwa "dobrej zmiany” i musi zniknąć z anteny.

Share
"Urywki z rozrywki": Wojciech Mann przechytrzył "dobrą zmianę"Źródło: AKPA
d155u2p

Wojciechowi Mannowi, który prowadzi poranny program Trójki, udało się obejść zakazy i zmiany. Piotr Bukartyk poinformował:
- Moi Drodzy! Nie wdając się w zbędne szczegóły mam dla Was dwie informacje. Po pierwsze - moje występy w ramach "Urywków z rozrywki" po z górą dziesięciu latach właśnie dobiegły końca. Po drugie - od najbliższego piątku będę prywatnym gościem Wojciecha Manna w Jego piątkowej audycji porannej, czego efektem będzie przesunięcie mojego (i Krzyśka oczywiście) występu na okolice godziny ósmej... a zresztą wyjdzie w praniu. Bądźcie czujni i bądźcie z nami - jesteście nam potrzebni, zapewne o wiele bardziej niż my Wam - napisał na swoim profilu facebookowym (zachowano oryginalną pisownię).

W piątek, 13 stycznia, po piosence dnia nadawanej około godziny 8.35, Bukartyk pojawił się na antenie, ale jako gość Wojciecha Manna.
- Będzie występ? - zapytał Mann. - Jeśli można, to bardzo chętnie - odparł Piotr Bukartyk. - Chciałbym piosenkę zadedykować Jurkowi Owsiakowi, który namówił mnie do jej napisania - dodał.

Wojciech Mann na koniec zapytał, czy Bukartyk odwiedzi Trójkę i wykona kolejny utwór za tydzień. Muzyk odparł: Chętnie!

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d155u2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d155u2p
d155u2p