Trwa ładowanie...
15-12-2016 15:20

#dzieńdobryPolsko: Trójka zdjęła piosenkę Mikołajczuka za tekst?

Witek Mikołajczuk, twierdzi, że Trójka Polskiego Radia działa politycznie, bo jego piosenka została zdjęta z anteny. Dlaczego tak uważa? Jak ocenia sytuację na polskim rynku muzycznym?

d39lfwm
d39lfwm

Witek przez rzez wiele lat był biznesmenem. Postanowił jednak zmienić całkowicie życie. Dziś Witek jest ulicznym muzykiem. Jak mówi, zwiedził już wszystkie warszawskie podwórka. Jego piosenki spodobały się nie tylko słuchaczom. Doceniła je także radiowa Trójka. Piosenka Mikołajczuka została nawet objęta patronatem medialnym Trójki, ale nieoczekiwanie zdjęto ją z anteny. Muzyk jest przekonany, że stacja podjęła taką decyzję z powodu tekstu piosenki.

- Z poczekalni udało mi się trafić na połowę listy przebojów. I moja piosenka, "Serce wolności" została zdjęta za tekst. Ja tam przedstawiam historię młodego człowieka, któremu trudno się żyje w Polsce, ale decyduje się tu zostać. Śpiewa między innymi o tym, że koniec z końcem się nie widzi, bo mamoną rządzą Żydzi - mówił muzyk w studiu Wirtualnej Polski. Co jeszcze wyjawił Mikołajczuk? Dowiecie się z powyższego wideo. Aktualny program telewizyjny sprawdzicie tutaj.

Telewizja WP
Źródło: Telewizja WP
d39lfwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39lfwm