Trwa ładowanie...
dib3pi5

"Ucho Prezesa" wróci z drugim sezonem. Kiedy?

Nowych odcinków można spodziewać się jednak dopiero po wakacjach. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka miesięcy na kolejne odsłony satyrycznych rozmów Prezesa z gośćmi. Drugi sezon rozpocznie się we wrześniu. I w pierwszej, i w drugiej serii zaplanowano dwa końcowe odcinki dostępne za dodatkową opłatą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ucho Prezesa" wróci z drugim sezonem. Kiedy?
(Youtube.com)
dib3pi5

"Ucho Prezesa" to produkcja satyryczna, która pokazuje świat polskiej polityki. Serial można oglądać na platformie ShowMax i na YouTube. W tym ostatnim serwisie pierwszy odcinek, opublikowany trzy miesiące temu, obejrzało już prawie 8,5 miliona razy. Następne epizody mają nieco mniejszą oglądalność, ale dostępne są krócej. Od kilku dni dostępny jest 11 odcinek. Do tej pory zanotował 2,8 miliona odtworzeń, a zwiastun 12 wyświetlono już niemal milion razy.

Osoby odpowiedzialne za tworzenie produkcji mają prawo cieszyć się z sukcesu. Niespodziewanie dzięki serialowi Kabaret Moralnego Niepokoju stał się najbardziej znanym kabaretem w kraju. Nic dziwnego, że Robert Górski nie zamierza rezygnować z pracy nad satyrą. Według serwisu Wirtualnemedia.pl "Ucho Prezesa" doczeka się kontynuacji. Póki co fani mogą jeszcze liczyć na kilka darmowych odcinków pierwszego sezonu.

- Najnowszy odcinek pokazaliśmy w czwartek, 6 kwietnia. Potem tydzień przerwy i 20 kwietnia zaprezentujemy kolejny odcinek. Ostatni z tych, które będą ogólnie dostępne na YouTube, będzie miał premierę 27 kwietnia - poinformowała Magdalena Marzec odpowiadająca za komunikację w ShowMax, gdzie "Ucho Prezesa" pojawia się na kilka dni przed udostępnieniem bez opłat.

dib3pi5

Dla użytkowników tego serwisu przygotowane zostaną jeszcze dwa odcinki specjalne. Ich premiery przewidziano na 11 i 18 maja. Aby je obejrzeć, trzeba będzie jednak zapłacić.

Co ciekawe, na kanale "Ucha Prezesa" pod zwiastunem 12 odcinka można przeczytać informację, że "Premiera odcinka 12 już 10 kwietnia na YouTube". Czyżby zapowiadanej przerwy miało jednak nie być?

(( video_player http://wp.tv/i,dlaczego-ucho-prezesa-jest-takie-dobre-jeden-istotny-szczegol,mid,2000611,cid,4052,klip.html true #adv=1#

dib3pi5

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dib3pi5

Podziel się opinią

Share

dib3pi5

dib3pi5