Trwa ładowanie...

"Ucho Prezesa": TVP nie zaprzecza, że prowadzi rozmowy w sprawie emisji

"Ucho Prezesa" w TVP? Nie jest to takie nieprawdopodobne, jak mogłoby się wydawać. Jak podaje "Fakt", Jacek Kurski jest zainteresowany emisją serialu Roberta Górskiego. Zapytaliśmy rzecznika TVP, czy faktycznie ma takie plany.
Share
"Ucho Prezesa": TVP nie zaprzecza, że prowadzi rozmowy w sprawie emisji
Źródło: Youtube.com
d3jv8ak

"Ucho Prezesa" to serial w zabawny sposób ukazujący wizję Roberta Górskiego na to, jak wygląda praca rządu. Kabareciarze wcielają się w role między innymi Antoniego Macierewicza, Mariusza Błaszczaka, a sam Górski brawurowo parodiuje prezesa Kaczyńskiego. Produkcja od razu stała się hitem sieci, a każdy odcinek ma po kilka milionów odsłon na Youtubie. Jak zapewniał twórca, serial trafił do sieci, bo żadna stacja nie chciała go emitować. Tymczasem po ogromnym sukcesie w sieci, zainteresował się nim sam Jacek Kurski.

Menadżerka Roberta Górskiego nie chce komentować sprawy, natomiast TVP w wysłanej do nas odpowiedzi enigmatycznie nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym informacjom. "Redakcje Rozrywki TVP prowadzą liczne rozmowy i negocjacje w sprawie różnych programów rozrywkowych, które mogą wzbogacić ofertę Telewizji Polskiej w tym zakresie" informuje WP Teleshow rzecznik prasowy TVP.

Według informacji Faktu Kurski uważa, że emisja "Ucha Prezesa" w TVP mogłaby uciąć krytykę i pokazać dystans stacji. Wpływ na jego zainteresowanie serialem ma zapewne wypowiedź samego Jarosława Kaczyńskiego dla "Radia Szczecin". Prezes przyznał, że oglądał serial w sieci, a jedyny problem, jaki dostrzegł, to sceny z kotem.
_– Koty dorosłe mleka nie piją. Zresztą z kotem jest w ogóle wielkie nieporozumienie, bo ten rudy kot, który występuje w internecie jako mój, to nie jest mój kot _– z uśmiechem skomentował Kaczyński.

d3jv8ak

Nie wszyscy jednak są tak wyrozumiali jak Jarosław Kaczyński. Krystyna Pawłowicz ostro skrytykowała "Ucho Prezesa". Jej wpis można przeczytać tutaj:

d3jv8ak

Podziel się opinią

Share
d3jv8ak
d3jv8ak