Trwa ładowanie...
02-03-2017 12:00

"Ucho prezesa": przedpremierowo zdradzamy, co wydarzy się w 7. odcinku hitowej produkcji

Do gabinetu przybywa jedna z najważniejszych - i nieco tym faktem zestresowanych - osób w państwie. Prezes staje przed niełatwym zadaniem zmotywowania jej do pracy. Co jeszcze zobaczymy w 7. odcinku?

"Ucho prezesa": przedpremierowo zdradzamy, co wydarzy się w 7. odcinku hitowej produkcjiŹródło: ShowMax
d3edwhn
d3edwhn

W najnowszej odsłonie "Ucha prezesa" nie brakuje zaskoczeń i nowych bohaterów. Gabinet naczelnego wodza odwiedził m.in. Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i kuzyn Janek (w tej roli niezawodny Jarosław Boberek)
.

Mariusz zjawia się w gabinecie z naklejką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezes z niedowierzaniem dopytuje, czy finał tego charytatywnego wydarzenia miał miejsce i krytykuje idee wydarzenia. - Dzieci są najmniej ważne. Tam są różne układziki, niejasne powiązania, dziwne fundacje. W serialu tradycyjnie pojawiają się nawiązania polityczne. Omawiany jest pucz, KOD, Kucyk i faktury, a także Rysiek i jego wakacji z dziewczyną w Portugalii.

Do niedawna wszystkie odcinki miniserialu Roberta Górskiego były emitowane na YouTube. Teraz produkcja pojawia się najpierw na płatnej platformie internetowej, a dopiero po kilku dniach na ogólnodostępnym serwisie.

ShowMax
Źródło: ShowMax
ShowMax
Źródło: ShowMax
d3edwhn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3edwhn