TVN ujawnia kolejne propozycje wiosennej ramówki

TVN ujawnia kolejne propozycje wiosennej ramówki
Źródło zdjęć: © AKPA

15.02.2008 09:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa komediowo-obyczajowa produkcja TVN "39,5", w której ukazany został kryzys wieku średniego, będzie emitowana począwszy od 4 marca o 21.30. Tego samego dnia na antenie zadebiutuje court-show "Sąd rodzinny".

Nowy sądowy show prawdopodobnie będzie emitowany we wtorki i czwartki o 17.25. W pozostałe dni (poniedziałki, środy i piątki) TVN nada w tym paśmie program "Sędzia Anna Maria Wesołowska".

Od 3 marca o 21.30 komercyjny kanał będzie pokazywał nowe odcinki "Szymon Majewski Show", a w środy (od 5 marca) drugą edycję programu "You Can Dance- Po prostu tańcz!". Sobotnie pasmo od 20.00 nadal będzie należało do "Niani"oraz "Kryminalnych"(nowe odcinki od 1 marca) .W niedziele o 20.00 emitowany będzie "Taniec z gwiazdami". Pokazywany obecnie o tej porze show "Clever- widzisz i wiesz!" spadnie na godzinę 16.45.

Nie wiadomo w jakim paśmie będzie emitowany serial "Teraz albo nigdy" realizowany przez ekipę "Magdy M.".- Zgodnie z zapowiedziami serial znajdzie się w wiosennej ramówce TVN- mówi tylko Dorota Chamczyk, producentka opowieści.

Niepewny jest los wprowadzonego jesienią pasma na żywo "Studio Złote Tarasy". W marcu zabraknie nowych odcinków "Superniani", produkcja programu nie została jednak zakończona. Reality pojawi się na antenie w późniejszym terminie.

TVN nie udziela na razie więcej informacji na temat wiosennej ramówki. Jej prezentacja odbędzie się 19 lutego w Warszawie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także