Trwa ładowanie...

Prosty powód. To dlatego zdecydował się odejść z TVN?

Agustin Egurrola został jurorem w "Dance Dance Dance". Z programem współpracuje już od dawna, ale nie był - tak jak teraz - jedną z najważniejszych gwiazd programu. To się zmieniło, a wielu zastanawia się właściwie - dlaczego?

Agustin Egurrola wzbudził spore emocje transferem z show TVN do TVPAgustin Egurrola wzbudził spore emocje transferem z show TVN do TVPŹródło: AKPA
d2krdpj
d2krdpj

O nowej pracy Agustina Egurroli musiał już słyszeć każdy, bo zrobiło się wokół tego transferu jurorskiego spore zamieszanie. Znany choreograf dołączył do 3. edycji "Dance Dance Dance", zastępując tym samym Roberta Kupisza. Będzie jurorem u boku Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk, której pojawienie się w show TVP też wzbudziło spore emocje. Egurrola został powitany jako juror show z honorami, to znaczy "Wiadomości" przygotowały o nim pełen pochwał materiał, a kilka dni później kolejny, w którym odpowiedziano na krytyczne głosy pod adresem Egurroli. Najmocniej punktowano Michała Piróga, który pracował z choreografem przy "You Can Dance".

Plotki jednak nie cichną. "Super Express" jest zdania, że transfer Egurroli do show TVP wynika z nieciekawej sytuacji "Mam Talent!", gdzie do tej pory był jurorem.

Zobacz: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Egurrola z "Mam Talent!" związany był od 6. do 12. edycji programu. Show cieszyło się sporą popularnością mimo upływu lat, a według medialnych doniesień dochody z reklam napawały optymizmem, że kolejne edycje mają sens dla produkcji. W 2020 r. wiele się jednak zmieniło. Przede wszystkim wybuchła pandemia Covid-19 i zorganizowanie tak wielkiego show było zwyczajnie niemożliwe. "Mam Talent!" bez publiczności? To byłby już zupełnie inny program.

d2krdpj

Dodatkowo z show-biznesem rozstał się Szymon Hołownia, jeden z prowadzących "Mam Talent!", którego widzowie uwielbiali w duecie z Marcinem Prokopem.

"TVN zapytany przez nas o dalsze losy 'Mam Talent!' milczy jak zaklęty. Ostatnią edycję show w 2019 r. oglądało średnio 2,47 mln widzów, a stacja była liderem oglądalności w swoim paśmie" - punktuje "Super Express".

Czy TVN sam dostarczył Egurroli powód, by przejść do konkurencji?

d2krdpj

Egurrola był głównym choreografem "Dance Dance Dance" w poprzednich edycjach. Podjęcie się pracy jurora wydawało się naturalnym posunięciem.

d2krdpj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2krdpj