Egurrola jurorem w TVP. Reakcja TVN? "Zniesmaczeni"

Agustin Egurrola został jurorem w "Dance Dance Dance"
Agustin Egurrola został jurorem w "Dance Dance Dance"
Źródło zdjęć: © AKPA

19.02.2021 07:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agustin Egurrola został jurorem nowej edycji "Dance Dance Dance" w TVP. Dawni koledzy z show TVN nie hamowali się w krytyce. Teraz krążą plotki o tym, że Egurrola zachował się nie fair wobec stacji.

Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk będą nowymi jurorami w programie "Dance Dnce Dance". Dołączą tym samym do Idy Nowakowskiej, która ocenia uczestników show od samego początku. Sporo emocji budził fakt, że z telewizją publiczną związała się w taki sposób Joanna Jędrzejczyk. Ale jeszcze więcej ostrych komentarzy zbierał transfer Agustina Egurroli. Punktowano, że przecież był oficjalnie cały czas jurorem "Mam Talent!" w TVN.

Michał Piróg, który pracował z Egurrolą przy "You Can Dance" komentował, że jest w szoku, że połowa składu jurorskiego ostatniej edycji "YCD" wybrała się "na bal do telewizji reżimowej". Gorzki komentarz opublikowała także Kinga Rusin, która nawiązała do materiału na cześć Egurroli, jaki pojawił się w "Wiadomościach".

Czy Egurrola zamknął sobie właśnie drogę do współpracy z TVN w przyszłości? Wiele na to wskazuje. W rozmowie z "Plotkiem" wypowiedział się pracownik stacji, który jest zdania, że "kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina". Mówi, że choreograf nie informował nikogo w stacji o tym, że zamierza przyjąć nową pracę w TVP, a jednak widzowie dalej wiążą go z jurorowaniem w "Mam Talent!".

Gdyby stacja reaktywowała format, z pewnością już bez Egurroli. - W tej sytuacji, oczywiście, Agustin nie zasiądzie w fotelu jurora i może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy, bo okazał się nielojalny - czytamy.

I dodaje: "szefowie TVN z portali internetowych dowiedzieli się o jego transferze na Woronicza. To nie fair. Tego się nie da zapomnieć".

Ile w tym prawdy?

Faktem jest, że Egurrola nie zaczął pracy w TVP z dnia na dzień. Jest związany z telewizją publiczną od dawna.

Pracował przy "The Voice", przygotowywał choreografie m.in. do "Jaka to melodia?", działał przy produkowanej przez TVP Eurowizji Junior, przy Festiwalu w Opolu. Był głównym choreografem poprzednich edycji "Dance Dance Dance" i nikomu nie przeszkadzało to, że pracował jednocześnie przy 12. edycji "Mam Talent!". Przykładów można wymienić jeszcze kilka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (146)
Zobacz także