Trwa ładowanie...

Rozstał się z TVP, nie wyszło w TV Puls. Oto, gdzie będzie teraz

Kto by się spodziewał? Robert Janowski, kiedyś przez wiele lat prowadzący "Jaka to melodia?" w TVP, teraz sam będzie uczestnikiem telewizyjnego show. Przyjął ofertę Polsatu.

Robert Janowski dołączy do show PolsatuRobert Janowski dołączy do show PolsatuŹródło: AKPA
d24e39p
d24e39p

Robert Janowski kilka lat temu w atmosferze skandalu rozstał się z Telewizją Polską, gdzie przez ponad dwie dekady prowadził "Jaka to melodia?". Potem na jakiś czas związał się z Telewizją Puls, gdzie prowadził show "Gra Muzyka". Janowski na brak pracy nie mógł narzekać, ale w mediach głównego nurtu praktycznie się nie pojawiał. Aktywny jest za to w internecie, często udziela wywiadów czy też komentuje bieżące wydarzenia. Nie szczędzi słów krytyki pod adresem dawnego pracodawcy i osób, które dalej są związane z publicznym nadawcą. - Jesteś częścią tego aparatu kłamstwa i przemocy intelektualnej, czy pracujesz w śniadaniówce, czy prowadzisz imprezy, czy prowadzisz program. Jesteś tego częścią i tego syfu nie zmyjesz - komentował jakiś czas temu.

Teraz Janowski może pochwalić się nową, intratną propozycją, którą przyjął. Otóż pojawi się w jednym z najbardziej popularnych show Polsatu. Wykorzystał swoją chwilę, by zrobić drobny przytyk włodarzom TVP.

Zobacz: Robert Janowski opowiedział o swoich nieudanych małżeństwach

Janowski dołączył do ekipy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i w najbliższym sezonie będzie wcielał się w popularnych artystów. Tym samym będzie rywalizował z Barbarą Kurdej-Szatan, której udział w programie potwierdzono kilka dni wcześniej.

d24e39p

Prezenter, dzieląc się informacją o dołączeniu do show, wbił subtelnie szpilę TVP, podkreślając, że "Jaka to melodia?" było popularne "kiedyś".

"Kochani, po, prawie, 25 latach bycia gospodarzem, kiedyś bardzo popularnego, programu rozrywkowego, wracam do telewizji 'z drugiej strony pulpitu', jako gracz -uczestnik 'Twoja twarz brzmi znajomo'. Ależ to będzie, dla mnie, wyzwanie!" - napisał.

"Może i znam 'wszystkie melodie świata', większość nawet potrafię zanucić, ale nigdy nie próbowałem mierzyć się 'z oryginałem'. Mam 'siwy włos na mojej skroni', a denerwuję się jak debiutant. Już mnie trochę znacie i wiecie, że oddam temu programowi nie tylko MOJĄ TWARZ, ale też całe, swoje, SERCE" - dodał.

d24e39p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24e39p