Seriale polskieTop 10 seriali w HBO GO. Bezkonkurencyjna "Gra o tron" i polski akcent

Top 10 seriali w HBO GO. Bezkonkurencyjna "Gra o tron" i polski akcent

Top 10 seriali w HBO GO. Bezkonkurencyjna "Gra o tron" i polski akcent
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Urszula Korąkiewicz

04.06.2019 15:05, aktual.: 04.06.2019 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wyczekiwany ósmy sezon "Gry o tron" skutecznie przyciągnął widzów przed ekrany. Miał jednak mocną konkurencję. Które seriale były oglądane przez widzów w ostatnim czasie najchętniej?

Według danych z badania Gemius/PBI podanych przez Wirtualne Media wynika, że popularność HBO GO wśród widzów wciąż rośnie. Portal poinformował, jakie produkcje w maju szczególnie cieszyły się popularnością. W zestawieniu znalazły się propozycje zarówno produkowane przez HBO, jak i wykupione przez giganta seriale innych stacji. Wśród nich jest także polski akcent – serial obficie obsypywany nagrodami w ubiegłym roku.

Nikogo raczej nie zdziwi fakt, że pierwsze miejsce zajęła „Gra o tron”. Co więcej, zestawienie zdominowały właśnie produkcje o najbardziej epickim serialu stacji. Uznanie widzów błyskawicznie zdobył wysoko oceniany "Czarnobyl", wdzierając się na drugie miejsce. Podium zamyka kolejny popularny serial HBO, "Templariusze".

W pierwszej dziesiątce znalazła się także rodzima produkcja stworzona pod szyldem HBO. Mowa oczywiście o "Ślepnąc od świateł" na podstawie książki Jakuba Żulczyka w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego.

W maju popularnością wśród widzów stacji popularnością cieszyły się także takie produkcje, jak "Gomorra", "The Walking Dead" czy "Młody Sheldon". Pełne zestawienie 10 najchętniej oglądanych seriali znajdziecie poniżej.

  1. Gra o tron
  2. Czarnobyl
  3. Templariusze
  4. Gra o tron: Za kulisami
  5. Paragraf 22
  6. Ślepnąc od świateł
  7. Gomorra
  8. Gra o tron: Zasady gry
  9. The Walking Dead
  10. Młody Sheldon
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także