Trwa ładowanie...

Tomasz Rożek znów w Trójce. Powrócił do "Pytań z kosmosu"

Sytuacja w radiowej Trójce jest wciąż napięta. Jednak za sprawą nowego dyrektora stopniowo wracają do niej znane nazwiska. Jednym z nich jest Tomasz Rożek.

Tomasz Rożek znów w Trójce. Powrócił do "Pytań z kosmosu"Źródło: ONS
d2utbqy
d2utbqy

Atmosfera w radiowej Trójce jest wciąż napięta. Rozgłośnia przechodzi poważne zmiany, które są w dużej mierze pokłosiem afery związanej z Listą Przebojów, odejściem Marka Niedźwieckiego i zawieszeniem Bartosza Gila. Wielu dziennikarzy wyraziło solidarność z kolegami z anteny. W efekcie ze stacją rozstały się największe nazwiska, m.in. Piotr Metz, Piotr Stelmach, Michał Olszański, Agnieszka Szydłowska.

- Ja nie potrafię być lojalny wbrew moim poglądom. Nie robiłem nigdy ani radia, ani telewizji dla ich dyrektorów, tylko dla widzów i dla słuchaczy – mówił.

Zobacz wideo: Znoszenie obostrzeń to błąd. Tomasz Rożek widzi dwa scenariusze

Dziennikarze solidarnie nie zgadzali się z obecną wizją Trójki i sposobem zarządzania rozgłośnią i jej pracownikami. Afera z Listą była kulminacją ostatniej fali odejść, począwszy od rozstania się z rozgłośnią Anny Gacek i Wojciecha Manna. W obliczu dużego kryzysu, tak personalnego, jak i wizerunkowego, w Trójce ostatecznie wprowadzono zmiany.

Miejsce dyrektora, Tomasza Kowalczewskiego, zajął znany z anteny Kuba Strzyczkowski. Dziennikarz już w momencie objęcia stanowiska zadeklarował, że ma zamiar odbudować Trójkę i zrobi wszystko, by przywrócić na antenę najsłynniejsze głosy. Szybko zaczął prowadzić rozmowy z dziennikarzami. Wszystko wskazuje na to, że jego praca daje już pierwsze efekty.

d2utbqy

Chęć powrotu wykazało już kilku dziennikarzy, w tym, jak się okazuje, udało się przywrócić także Tomasza Rożka. Dziennikarz powrócił do lubianej przez słuchaczy audycji "Pytania z kosmosu", o czym poinformował na swoim profilu na Twitterze.

d2utbqy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2utbqy