Trwa ładowanie...
ycipk-4g4qrj

"The Voice Senior": uczestnicy się zaprzyjaźnili. Zwyciężczynie uchyliły rąbka tajemnicy

"The Voice Senior" obfitował nie tylko w talenty, ale i przyjaźnie. Wszystko wskazuje na to, że uczestnicy mają zamiar kontynuować zawarte znajomości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Szydłowskie wygrały "The Voice Senior"
Siostry Szydłowskie wygrały "The Voice Senior" (Materiały prasowe)
ycipk-4g4qrj

Pierwsza edycja "The Voice Senior" przeszła do historii. Program zwyciężyły utalentowane siostry Szydłowskie. Na ich konto trafiła nagroda główna: 50 tys. zł i wakacje marzeń o wartości 30 tys. zł. Panie dzięki udziałowi w programie zyskały jednak jeszcze więcej.

Prezes TVP zaproponował im… występ podczas Sylwestra Marzeń. Tym samym siostry Szydłowskie wystąpią wyjątkowej nocy wśród największych gwiazd muzyki rozrywkowej.

Zobacz wideo: Siostry Szydłowskie - muzyczne objawienie "The Voice Senior"

ycipk-4g4qrj

Choć jak przyznał w rozmowie z "Super Expressem" jeden z uczestników, pan Janusz Tyber, seniorzy nie spodziewają się, że udział w programie otworzy im drzwi do oszałamiającej kariery. Niemniej, był dla nich wielką przygodą.

Na planie programu, podobnie jak w „Sanatorium miłości”, zdążyły się też zawiązać pomiędzy uczestnikami przyjaźnie. Siostry Szydłowskie wyjawiły nawet, że mają zamiar kontynuować znajomość z kolegami z show.

- Konkurencja była wspaniała, naprawdę wspaniała. Wspaniale śpiewający ludzie. Jeszcze większa satysfakcja tutaj po naszej stronie. (...) Mamy przyjaciół, przyjaciół wśród uczestników, wymieniliśmy telefony i... obiecaliśmy sobie, że się spotkamy na jakiejś integracyjnej imprezce - powiedziały "Super Expressowi".

ycipk-4g4qrj

Oglądaliście "The Voice Senior"?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4g4qrj

ycipk-4g4qrj
ycipk-4g4qrj