Talent Show"The Voice of Poland": Michał Szpak stresuje się nową rolą. "Sam nieraz słyszałem ostre opinie na swój temat"

"The Voice of Poland": Michał Szpak stresuje się nową rolą. "Sam nieraz słyszałem ostre opinie na swój temat"

"The Voice of Poland": Michał Szpak stresuje się nową rolą. "Sam nieraz słyszałem ostre opinie na swój temat"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

27.06.2017 19:56, aktual.: 28.06.2017 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Szpak, choć istnieje w branży muzycznej od kilku dobrych lat, wciąż odczuwa tremę. Jak poradzi sobie z nową rolą, jaką jest jurorowanie w najbliższej edycji "The Voice of Poland"?

Do tej pory sam podlegał ocenie. Teraz to on będzie decydował o losie wokalistów. Mowa o Michale Szpaku, który od września br. będzie zasiadał w jury 8. edycji "The Voice of Poland". Choć wielokrotnie występował w programach rozrywkowych, a z show-biznesem związany jest od kilku lat, wciąż odczuwa stres przed wystąpieniami publicznymi. Jakim zatem będzie jurorem?

- Pewnie, że mam tremę. Ogromną! Tym razem jednak nie planuję robić show wokół siebie, ale dać maksymalne wsparcie swoim podopiecznym w programie. Sam nadal chodzę na lekcje śpiewu, bo uważam, że rozwijać się trzeba do końca życia. Nie wydaje mi się też, że będę walił prosto z mostu, co myślę. Postaram się być empatyczny podczas oceniania, bo sam nieraz słyszałem ostre opinie na swój temat i mam świadomość, jak bardzo mogą one zaważyć na życiu i karierze artysty - powiedział Michał Szpak w rozmowie z "Fleszem".

Przypomnijmy, że oprócz Szpaka, w fotelach jurorów zasiądą również: Maria Sadowska, Tomson i Baron z zespołu Afromental oraz Andrzej Piaseczny. Obecnie trwają precastingi z producentami. W wakacje ruszą nagrania odcinków castingowych. We wrześniu cała 8. edycja "The Voice of Poland" trafi na antenę TVP2. Równolegle do kolejnej odsłony show powstaje dziecięca wersja "The Voice", którą także wyprodukuje firma Rinke Rooyensa, Rochstar. Nie wiadomo jednak, kiedy "The Voice Kids" pojawi się na antenie.

Zobacz także: Michał Szpak: "Zawsze chciałem takiego życia, jakie mam teraz"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (114)
Zobacz także