Trwa ładowanie...

"The Voice Kids" odkrywa więcej szczegółów. Kiedy emisja?

TVP poszła za ciosem przygotowuje zupełnie nową wersję talent show "The Voice Kids". Muzyczny program z udziałem dzieci trafi na antenę prawdopodobnie w przyszłym roku.

"The Voice Kids" odkrywa więcej szczegółów.  Kiedy emisja?Źródło: Instagram.com
d2fopi4
d2fopi4

"The Voice Kids" to mutacja popularnego na całym świecie formatu muzycznego "The Voice". W dziecięcej wersji występują wykonawcy w wieku 6-14 lat. Występy uzdolnionych wokalnie dzieci na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są bardzo podobne: uczestnicy biorą udział w castingach, wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi. Różnica polega na tym, że walczą o stypendium na dalszą naukę lub kontrakt płytowy, a o wyborze nagrody decydują rodzice zwycięzcy. Warto dodać, że do tej pory lokalne wersje "The Voice Kids" powstały m.in. w Wietnamie, Francji, Tajlandii, Hiszpanii, Belgii i w Niemczech. W każdym z tych krajów dziecięce talent-show cieszy się ogromną popularnością.

Za realizację dziecięcego show odpowiada Rinke Rooyens i jego firma Rochstar, która produkuje m.in. "The Voice of Poland". "The Voice Kids" powstaje równolegle z ósmą edycją muzycznego talent show. Nie wiadomo było jednak, czy oba programy trafią na antenę w tym samym czasie. "Faktowi" udało dowiedzieć się, że dziecięca wersja pojawi się w ramówce telewizyjnej Dwójki prawdopodobnie w styczniu 2018 i będzie nadawana w soboty o godzinie 20.00.

Zobacz także: Natalia Kukulska o "The Voice of Poland"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2fopi4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fopi4